Future Park teslimleri ne zaman?

35 bin metrekare alan üzerinde yükselen Future Park Hiper Gayrimenkul Geliştirme tarafından inşa ediliyor. Peki Future Park teslimleri ne zaman?

Future Park teslimleri ne zaman?

35 bin metrekare alan üzerinde yükselen Future Park Hiper Gayrimenkul Geliştirme tarafından inşa ediliyor. 1800 adet rezidans ve daireden meydana gelen Future Park 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. Future Park satılık büyüklükleri ise 48 ila 187 metrekare arasında değişiyor. 

 

Future Park teslimleri ne zaman?

 

Future Park projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar içerisinde voleybol sahası, basketbol sahası, fitness merkezi, açık yüzme havuzu, süs havuzu, açık otopark, yürüyüş parkuru, avm ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

Peki 9 bloktan meydana gelen Future Park teslimleri ne zaman? Future Park teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor. Future Park fiyatları ise 176 bin lira ile 478 bin 385 lira arasında değişiyor. Projede konut sahibi olacaklara uygun ödeme seçenekleri yer alıyor. 

 

Future Park teslimleri ne zaman?

 

Esenyurt'ta yükselen Future Park projesi Haramidere'de konumlanıyor. Future Park adres bilgisi şöyle; Talatpaşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi 1069 Sokak Haramidere - Esenyurt - İstanbul 

 

Firma Bilgisi: Hiper Gayrimenkul Geliştirme
Proje Bilgisi: Future Park