Fuzulev nedir?

Ev sahibi olmak isteyenleri faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev sahibi yapan Fuzulev nedir? İşte detaylar...

Fuzulev nedir?

''Altın günü'' mantığı ile geliştirilen Fuzulev sistemi, ev sahibi olmak isteyen herkesi faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev sahibi yapıyor. 

Fuzulev nedir? 

''Altın günü'' mantığı ile geliştirilen Fuzulev ile ev sahibi olmak isteyen herkes, Türkiye'nin istediği yerinden ev sahibi oluyor. Özellikle sabit ve dar gelirlilerin ev sahibi olabilmesi amaçlanan sistemde herkese bütçesi doğrultusunda farklı alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Fuzulev sistemine dahil olanlar istedikleri zaman ayrılabilirler mi? 

Fuzulev sistemi ile konut sahibi olmak isteyenler memnun kalmadıklarında, ödeme sıkıntısı yaşadıklarından ve çözülemeyen zorunlu hallerde sistemden ayrılabilirler. 

Fuzulev nerelerde var? 

Fuzulev; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Erzurum, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Sakarya, Samsun, Sivas ve Tokat olmak üzere Türkiye'nin 21 ilinde bulunuyor. 

Fuzulev ödeme planı 

Fuzulev sistemi ödeme planı içinde peşinatlı erken teslim sistemi, vade ortası sistem, ara ödemeli erken teslim sistemi ve çekilişli sistem yer alıyor. Fuzulev sisteminde peşinat verilmiyor. 

* Fuzulev peşinatlı erken teslim sistemi nedir? 

Fuzulev peşinatlı erken teslim sistemi, tüm taksitlerin sabit kalmasıdır. Vadesiz ve faizsiz olarak ödemeler gerçekleşiyor. Peşinat tutarı ne kadar yüksek olursa, teslimler de o kadar erken gerçekleşiyor. Aynı zamanda peşinat tutarına göre taksit tutarları azalıyor. 

* Fuzulev çekilişli sistem nedir? 

Fuzulev çekilişli sistemde ev sahibi olmak isteyenler vade miktarına göre bir gruba dahil oluyor. Her ay yapılan çekilişle, gruplara dahil olan bir kişi ev sahibi olma şansı yakalıyor. İlk aylarda ev sahibi olanlar grupta olan diğer kişilere belli bir oranda kira yardımında bulunabiliyor. 

* Fuzulev vade ortası sistem nedir? 

Fuzulev vade ortası sistemde faizsiz, çekilişsiz ve vadesiz olarak ödemeler yapılıyor. Taksit ödemelerinin yarısına gelindiğinde konut sahibi olma imkanı tanınıyor. 

* Fuzulev ara ödemeli erken teslim sistemi nedir? 

Fuzulev ara ödemeli erken teslim sisteminde peşinatsız sistemde yapılan her ara ödeme, taksit miktarını düşürüyor ve taksit ödemelerinin ortasında önce teslimler gerçekleşiyor.

Fuzulev sisteminin avantajları nelerdir? 

* Türkiye'nin her yerinden istediğiniz evi ve aracı alabilirsiniz. 

* Taksitlerinizin tamamı faizsiz ve vade farksızdır. 

* Teslimattan önce alacağınız evin ve aracın değerinde taksitlerde değişiklik yapma şansına sahipsiniz. 

* Birimkim yaparak almayı düşündüğünüz evi ve aracı daha erken almış olursunuz. 

* Taksit ödeme sırasında ödeme sıkıntısı yaşarsanız, geçici olarak taksit dondurma işlemi yapabilirsiniz. 

* Çekilişli gruplarda; noter huzurunda yapılan çekilişle ev sahibi olup, taksitlerinizi öderken kendi evinizde oturmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. 

* Ödeme sıkıntınızı dondurarak çözemediğiniz zorunlu hallerde, sistemden ayrılabilirsiniz. Ödemiş olduğunuz rakamı organizasyon ücreti hariç geri alabilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Fuzulev