Fuzulev Sistemi detayları!

Son günlerde yayınlanan televizyon reklamlarıyla dikkatleri çeken Fuzulev Sistemi'nin merak edilen tüm detayları haberimizde bulunuyor

Fuzulev Sistemi detayları!

1.İlk çekilişte ev bana çıkarsa?

- Taksiti ödeyerek ev sahibi olursunuz, taksitlerinizi de evinize oturarak ödersiniz.

2.Son çekilişte ev bana çıkarsa?

- Burada üzülmeniz için hiç bir sebep yok. Çünkü, aldığınız kira yardımları ile en hesaplı şekilde ev sahibi olan siz olacaksınız.

3.Ev teslimi nasıl yapılıyor?

- Her ayın 20′sini takip eden ilk Çarşamba günü, noter huzurunda yapılacak olan çekilişte konutu almaya hak kazanmış müşteri, evini belirlenen tarihte ödemesi yapılmak üzere dilediği yerden ve kişiden tapulu olmak şartı ile alabilir.

4.Teslimat esnasında ayrıca ne masrafım olacak?

- Mülkiyeti muhafaza veya ipotek giderleri için takriben yüzde 1 teslim masrafınız olacak.

5.Ödeme güçlüğüne düşersem taksitlerimi dondurabilir miyim veya ayrılabilir miyim?

- Ödeme güçlüğüne düştüğünüzde taksitlerinizi düşürebilirsiniz veya birkaç ay taksit dondurması yapabilirsiniz. Taksit dondurması yaptığınız süre kadar teslimatı geç alırsınız. Bu ödeme alternatifleri de sizin sıkıntınızı çözmüyor ise teslimattan önce sistemden ayrılabilirsiniz. Kampanyaya girerken ödemiş olduğunuz organizasyon bedeli hariç diğer ödemiş olduğunuz meblağların geri ödemesini, Fuzulev şirketinin belirleyeceği tarihte (3 ila 6 ay zarfında) alabilirsiniz.

6.Erken ödeme yapmak istemem durumunda ödeme ve teslimatımda nasıl bir değişiklik olur?

- Erken ödeme ile erken teslim sistemine geçebilirsiniz. Ancak bunun çekilişli sistemde bir faydası görülmez.

7.Almayı düşündüğüm gayrimenkulün cinsini değiştirebilir miyim?

- Evet, bu sistemde tapulu olmak kaydı ile istediğiniz gayrimenkulü (Ev, arsa, dükkan...) alabilirsiniz.

8.Alacağım gayrimenkulün değeri nasıl tespit ediliyor?

-Gayrimenkulü siz bulursanız bunu kendi eksperiniz veya bizim eksperlerimiz yapıyor. Mülkünüzü bizim yapmış olduğumuz projelerden alırsanız satış liste fiyatı üzerinden teslim alırsınız.

9.İçinde bulunduğum grup dağılırsa ne olur?

- Sistem çalıştırıcısı Fuzulev, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan evinize kavuşursunuz.

10.Teslim aşamasında aldığım gayrimenkule ipotek veya rehin konuyor mu?

- Evet; Çünkü siz teslim aldınız ama o grupta daha sizden başka gayrimenkulünü teslim almayanlar var. Onların haklarını korumak ve teminat altına almak için bu yapılıyor. Aynı şekilde sizden önce teslim alanlara konulan ipotek veya rehinler de sizin haklarınızın korunma ve teminat altına alınmasına hizmet edecektir.

Firma Bilgisi: Fuzulev