G Marin Managed by Divan’da son daireler

Bayramoğlu’nda yer alan G Marin Managed by Divan projesi oturuma hazır sınırlı sayıdaki dairesini Gyoder’in dahil olduğu dev kampanya ve indirim fırsatıyla satıyor.

Mar Yapı’nın Anadolu yakasındaki ilk projesi  G Marin Managed by Divan  556 konuttan oluşuyor. 35 bin metrekare alan üzerinde yer alan  projenin ikinci etabı  Haziran ayında teslimlere başladı. Sınırlı sayıdaki daireler ise dev bir kampanya ve indirim fırsatıyla satılıyor. Mar Yapı İş Geliştirme Direktörü Robert R. Varon, “Emlak Konut’un başlattığı, sektöre büyük bir hız getiren kampanyaya GYODER de dahil oldu ve biz de GYODER üyesi olarak dahil olduk. Yüzde 20 peşinat, 120 ay vade ve yüzde 0,70 faiz oranıyla destek veriyoruz,  fakat biz bunun üzerine yüzde 5 ekstra bir indirim de uyguladık” dedi.

1 yıl aidat yok
Mar Yapı’nın hayata geçirdiği G Marin Managed by Divan projesinde sosyal alan yönetimi ve diğer hizmetler Divan kalitesiyle sağlanıyor. G Marin Bayramoğlu projesinde daireler oturuma hazır olduğu için konut alan kişiler Divan hizmet anlayışını ve kalitesini yaşamaya hemen başlayacak. Hem de 1 yıl boyunca aidat ödemeyecekler.  Yatırımdan ziyade yaşamak için tercih edilen bir proje olan G Marin Managed by Divan projesi bulunduğu bölgeye göre lokasyon açısından en değerli konumda yer alıyor.  Artık çok bulunmayan daire büyüklükleri de bu projede mevcut.  Varon, “Örneğin 199 metrekare 3+1 bir  daireyi bu projede görmek mümkün.  G Marin Managed by Divan fiyatları ise bu daireler için metrekaresi 2 bin 800 – 2 bin 900 lira civarında. 1+1 ve  2+1 tipindeki daireleri isteyen müşterilerimizin hızlı davranması gerekiyor. Çünkü bu dairelerden çok az kaldı. 1+1, 2+1 dairelerimizin fiyatları ise metrekaresi ise 3 bin 400 lira civarında bulunuyor. Yüzde 1 kdv avantajının da bulunduğu projede fiyatlar oldukça uygun” diye konuştu.
 

Bayramoğlu’na marina da geliyor
Yakın gelecekte Bayramoğlu’nun çok gelişmiş bir yer olacağını söyleyen Varon, “Bayramoğlu yazlık sayfiye bölgesi olarak kullanıldı. Zamanla unutulmuş olsa da Divan markasını buraya getirerek bu algıyı değiştirdik diye düşünüyorum. Bayramoğlu doğal güzellikleri dışında çok önemli bir lokasyonda bulunuyor. Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerinin tam ortasında yer alıyor. Tuzla’dan Gebze’ye kadar sanayi bölgeleri, Dilovası, Çayırova, Şekerpınar gibi bölgelere yakın olması Sabiha Gökçen Havalimanı ile Marmaray İstasyonu’na yakın olması ve Osmangazi Köprüsü’ne yakınlığı da projenin lokasyon değerini arttırıyor. Bayramoğlu Marina’nın çed raporunun onaylanması da marina inşaatının yakında başlayacağını gösteriyor. Sahilden de Tuzla’ya bağlanacak bir sahilyolu olacak. Bu sebeplerle Bayramoğlu yakın gelecekte çok gelişmiş bir yer olacak” dedi.