Garantili Usta Sistemi ülkeye yayılıyor

Kalekim tarafından hayata geçirilen "Garantili USta Sistemi" Türkiye genelinde hızla yayılıyor

Garantili Usta Sistemi ülkeye yayılıyor

Kalekim tarafından hayata geçirilen "Garantili Usta Sistemi" Türkiye genelinde hızla yayılıyor. . 'Garantili Usta Sistemi'nin Türkiye genelinde hızla büyüdüğünü belirten Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, "Tüketicilerin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran sistemin odağında müşteri memnuniyeti var. Her aşamada en iyi çözümleri sunarak mükemmel müşteri deneyimi yaratmamız, yapı sektörüne ne kadar doğru bir sistem kazandırdığımızı gösteriyor" dedi.

Yüksek memnuniyet sıfır şikayet
'Garantili Usta Sistemi' ile ustalar ve tüketiciler için yepyeni bir dönem başlattıklarını vurgulayan Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, "Doğru ürün, doğru çözüm, doğru uygulama prensibiyle hayata geçirdiğimiz sistemde, şu ana kadar hiç tüketici şikayeti almadık" diye konuştu. 

Müşterinin memnuniyeti ustanın referansıdır
'Garantili Usta Sistemi'nin, ustaların mesleki bilgi ve becerilerini de geliştirdiğini ifade eden Altuğ Akbaş, "Kalekim olarak yetiştirdiğimiz ustalara, sunduğumuz uygulama garantisi ile artı değer katıyor, güvenini kazandığımız müşterilerin de hayatını kolaylaştırıyoruz. Müşterilerin memnuniyeti, ustalarımızın referansı demektir. Keşif ve uygulama sonrası tüketici ile yapılan anket sonuçlarına göre en iyi referansı alan ustalarımızın müşteri memnuniyeti puanı yükseliyor. Garantili Ustalarımız, yeni çalışmalara da, müşteri memnuniyeti puanına göre yönlendiriliyor. Böylece nihai tüketici, 'Garantili Usta Sistemi' ile daha iyi seramik uygulamaları ile karşılaşırken, sektörde seramik uygulamasının kalitesi artıyor" şeklinde konuştu.