Gayrimenkul devleri Antalya'da buluşacak

Investeurasia 2015 gayrimenkul, proje, geliştirme ve yatırım fuarı Antalya Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek

Gayrimenkul devleri Antalya'da buluşacak

Antalya Valiliği ve Antalya Büyükşehir Belediyesinin de desteklediği Investeurasia gayrimenkul, proje, geliştirme ve YATIRIM  fuarı 4 -7 Kasım 2015 tarihleri arasında Antalya Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek. Investeurasia fuarı kamu ve özel sektör temsilcileri ve sivil toplum örgütleriyle yatırımcıları bir araya getiriyor. Katılımcı ve ziyaretçileriyle birlikte fuarda gayrimenkul yatırım ortaklıkları, proje ortaklıkları, finansörler, yatırımcılar, proje geliştiricileri, mimarlık, planlama ve müteahhitlik şirketleri, danışmanlık şirketleri, yerel yönetimler ve taşınmaz sahipleri gibi sektörün profesyonelleri yerlerini alacak. Özel projelerin yanı sıra Türkiye'nin Büyükşehir Belediyeleri de kentsel dönüşüm projeleri ve iddialı oldukları projelerle bir vitrin oluşturulacak.

Investeurasia platformunda körfez ülkelerinden VIP delegeler organize edilecek
Pyramids Grup'un Mısır, Irak, Hollanda, Fas, Tunus, Türkiye ofisleri ve yurtdışı partnerleriyle gerçekleştirdiği yoğun iş birliği ile fuara, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, İsrail, Ürdün, Irak, Mısır başta olmak üzere Körfez Ülkeleri, Ortadoğu, Avrupa, Rusya ve Türki Cumhuriyetler'den VIP yatırımcı ve finansör heyetleri organize ediliyor olacak. Yabancı katılımcı ve ziyaretçisiyle uluslararası özellik taşıyan Investeurasia Platformu, Pyramids Grup'un Ortadoğu ve Körfez Ülkelerindeki 22 yıllık tecrübesiyle VIP delegelerin Investeurasia'da doğru yatırımcının doğru finansörle yani doğru ortaklığın hayat bulmasına olanak sağlayacak.

En güncel gayrimenkul, kentsel dönüşüm, proje konularında konferans ve paneller düzenlenecek
Yurtdışı ve yurtiçinden sektörün kilit isimleri, kalkınma ajansları, enstitüler, gayrimenkul dernek ve birlikleri ve şehir planlayıcılarının katılımı ile Investeurasia konferans ve panelleriyle de sektöre katma değer sağlayacak. Paneller iki gün boyunca devam ederken yurtdışından binlerce odaya, birliğie, ajansa e sektör şirketlerine yapılan duyurular ve işbirlikleri sayesinde de hedef ülkelerden ve özellikle Körfez Ülkelerinden binlerce finansör ve yatırımcı bir platformda bir araya gelecek.