Gayrimenkul sektörü temsilcileri Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti

AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım yeni Bakanlar Kurulu'nu açıkladı. Yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı ise Mehmet Özhaseki oldu. Gayrimenkul sektörü temsilcileri Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti

Gayrimenkul sektörü temsilcileri Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti

AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım yeni Bakanlar Kurulu'nu açıkladı ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki oldu. Gayrimenkul sektörü temsilcileri Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti. 

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakki Altun ve Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti.
 

 

Gayrimenkul sektörü temsilcileri Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti

Yeni bakanların hükümetimiz için hayırlı olmasını diliyorum

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, “Yeni kabinenin açıklanmasıyla birlikte Türkiye Cumhuriyeti için yeni bir dönem başlamış oldu. Yeni bakanların hükümetimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı görevine getirilen Kayseri Milletvekili Sayın Mehmet Özhaseki’yi ise tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. 20 yılı aşkın süre Kayseri Belediye Başkanlığını üstlenmiş ve Tarihi Kentler Birliği'nin 7 yıl başkanlığını yapmış olan Mehmet Özhaseki özellikle yurt çapında birçok tarihi eserin ayağa kaldırılmasında büyük rol oynamıştır. En yakın zamanda kendisini ziyaret ederek sektörümüz için hep birlikte neler yapabileceğimizi konuşmak isterim” dedi.
 

 

Gayrimenkul sektörü temsilcileri Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti

Sektörümüze büyük katkı sağlayacağından eminim

Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, “Yeni kabinenin açıklanmasıyla birlikte ülkemizin içinde bulunduğu siyasi çalkantı ve ekonomik durgunluğun olumlu yönde değişeceğine inanıyorum. Yeni Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki’nin hükümetimiz ve sektörümüz için hayırlı olmasını diliyor, kendisini tebrik ediyorum. Kayseri için yaptığı çalışmaları yakından takip eden biri olarak kendisinin sektörümüze büyük katkı sağlayacağından eminim” diye konuştu.
 

 

Gayrimenkul sektörü temsilcileri Mehmet Özhaseki'yi tebrik etti

Sektör için büyük bir avantaj

Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakki Altun,  “Yeni kabinenin açıklanmasıyla birlikte ekonomi ve inşaat sektörü ivme kazanacaktır. Yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, konusuna vakıf bir insan ve sektör için büyük bir avantaj. Türkiye olarak, kentsel dönüşüm başta olmak üzere  ilerleme sürecine girmiş oluyoruz. Kendisinin  Hızlı ve  sonuç odaklı bir çalışma sürecine gireceğinden kuşkumuz yok.  Belediye başkanlığından kalma bir refleks bu. Yeni başbakanımız Binali Yıldırım'ın icraat adamı olması bizi çok umutlandırıyor. Yeni kabinenin çok hızlı ve seri olacağını düşünüyoruz” dedi.