Gayrimenkulde Liderler Zirvesi 23 Mayıs'ta toplanıyor

Organizasyonu MANAGEMENT PLUS Danışmanlık Eğitim tarafından gerçekleştirilen “6. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi” için geri sayım başladı. ETkinlik 23 Mayıs Salı günü Marriott Hotel Şişli de yapılacak.

Gayrimenkulde Liderler Zirvesi 23 Mayıs'ta toplanıyor

MANAGEMENT PLUS Danışmanlık Eğitim tarafından her yıl organize edilen ve bu yıl altıncısı düzenlenecek olan “6. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi” 23 Mayıs Salı günü Marriott Hotel Şişli de yapılacak. Gayrimenkul ve inşaat, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, portföy yönetimi ve bankacılık, gayrimenkul değerleme sektöründen çok önemli konuşmacıların katılacağı zirveye, her yıl olduğu gibi yoğun bir katılım bekleniyor. Ana teması “Ticari ve Alternatif Gayrimenkulde Faklılık Yaratmak” olan zirve 3 ana oturumdan oluşuyor.

  1. Ana oturumun konusu : Ticari ve Alternatif Gayrimenkul Yatırımlarında Farklılık Yaratmanın Önemi
  2. Ana oturumun konusu : Ticari ve Alternatif Gayrimenkul Finansmanının Önemi ve Sektöre Olan Katkıları             
  3. Ana oturumun konusu :Ticari ve Alternatif Gayrimenkul Yatırımlarının Mevcut Durumu ve Tüm Yönleri İle Gelişimi 

Platin sponsorluklarını METAL YAPI KONUT A.Ş.,ERA GAYRİMENKUL TÜRKİYE ve PROPA HOLDİNG, EMLAKJET ve ENDEKSA.COM un yaptığı zirvenin ana sponsorları ise; SİNPAŞ GYO, MARTI GYO, ALBARAKA GAYRİMENKUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.,KUYAŞ GAYRİMENKUL, GAYRİMENKUL HUKUKU ENSTİTÜSÜ, EYÜBOĞLU&BÜYÜKATAK HUKUK BÜROSU oldular. Zirvenin destek sponsorları ise; İŞ GYO, HALK GYO oldular. TÜRKİYE DEĞERLEME BİRLİĞİ UZMANLARI tarafından desteklenen zirvede, sektörel bilgi sponsoru REIDIN.COM, sektörel pazarlama sponsoru ZİNGAT,sektörel dergi sponsorları ERA MAGAZİN, BARET DERGİSİ, sektörel iletişim sponsorları ise; EMLAKDREAM.COM, EMLAK ROTASI.COM, EMLAKWEBTV ve REALESTATENEWSTURKEY oldular.