Gayrimenkul sektörünün liderleri 28 Nisan'da buluşuyor

Management Plus Danışmanlık Eğitim tarafından organize edilen "Gayrimenkulde Liderler Zirvesi", 28 Nisan'da 5'inci kez gerçekleşecek

Gayrimenkul sektörünün liderleri 28 Nisan'da buluşuyor

5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi, 28 Nisan Perşembe günü Marriott Hotel Şişli'de gerçekleşiyor. Management Plus Danışmanlık Eğitim tarafından organize edilen etkinliğe Türkiye'nin en güçlü kuruluşları destek veriyor.

Dev kuruluşlardan 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'ne destek
İş Bankası, Avrupa Konutları, Nef, ERA Türkiye ve Propa Holding'in "platin sponsorluğunu" üstlendiği 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nin ana sponsorları ise 24 Gayrimenkul ve Portföy Yönetimi, Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü, TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Türkiye Değerleme Birliği Uzmanları oldu. Dev etkinliğin, Basın ve Medya Sponsorluğu Star Medya Grubu ve sektörel bilgi sponsorluğu ise REIDIN.COM tarafından üstlenilirken, sektörel dergi sponsorluğunu Gayrimenkul Türkiye üslendi. Emlakwebtv, Emlakdream ve Kuzeybatı Gayrimenkul de 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nin sektörel iletişim sponsorluğunu üstlendi.

Hangi konular konuşulacak?
Bankacılık ve gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinin sunum yapacağı etkinliğe yoğun bir katılım bekleniyor. Gayrimenkulde Finansman modelleri ve Alternatifleri konusunun ana teması olarak belirlendi 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nde 3 oturum gerçekleşecek. Oturumlara göre incelenecek konular ise şu şekilde belirlendi:

  1. Ana oturumun konusu : Düzenleyici kurumların gayrimenkul finansmanına genel bakışı
  2. Ana oturumun konusu : Gayrimenkul finansmanının önemi ve sektöre olan katkıları
  3. Ana oturumun konusu : Gayrimenkul finansmanında alternatiflerin tüketiciye yansımaları nasıl olmalıdır?