Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 13 Aralık 2017 Çarşamba

Gayrimenkulde 24 saat - 13/12/2017 Çarşamba

ORTADOĞU’DAKİ KRİZ EMLAK SEKTÖRÜNÜ ETKİLEMEZ

ABD’nin Kudüs kararı sonrasında Ortadoğu’da kriz yaşanırken, Türk Gayrimenkul Sektörü uzmanları yaşanan krizin gayrimenkul satışlarında ciddi etki yaratmadığını ancak 2018’in ilk çeyreğinde temkinli olunması gerektiği uyarısında bulunuyor.

KANAL İSTANBUL’UN GEÇECEĞİ İLÇELERDE KONUT FİYATLARINDA ARTIŞ

Kanal İstanbul’un geçtiğimiz hafta açıklanan kesin güzergahı ile birlikte başta Arnavutköy olmak üzere, Başakşehir ve Küçükçekmece gibi ilçelerde konut fiyatları yüzde 60’lara varan oranlarda değer kazandı.

MURAT TABANLIOĞLU DESİGN MİAMİ’DE YENİ AKM’Yİ ANLATTI

Türkiye’nin uluslararası alanda en güçlü mimarlarından Murat Tabanlıoğlu, Design Miami 2017 çadırında yatırımcıları bir araya getiren Art Brunch’ta, yeni Atatürk Kültür Merkezi projesini anlattı. Tabanlıoğlu, AKM projesinin, 20. YY yapılarının korunmasında örnek teşkil etmesini bekliyoruz dedi.

BUMERANG KARTAL’A ARAP YATIRIMCIDAN YOĞUN İLGİ

6-8 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Türk - Arap Gayrimenkul Fuarı’nda Bumerang Kartal projesi ile katılan Özkartallar A.Ş. yabancı yatırımcılardan tam not aldı. Proje, özellikle Fas, Dubai ve Cezayirli yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

MOMENT İSTANBUL’DA YENİ YILA ÖZEL İNDİRİM

AC Yapı imzasıyla İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Moment İstanbul projesinde yılın son kampanyasının duyurusu yapıldı. Kampanya ile birlikte Moment İstanbul projesinden konut satın almak isteyen yatırımcılara yüzde 1 peşinat ve yüzde 15 indirim fırsatı sunulacak.

ZER MUHTEŞEM YENİ YIL KONUTLARI’NDA SON 8 DAİRE İÇİN KAMPANYA

Ceylan İnşaat imzasıyla Fikirtepe'de kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda kalan son 8 daire için özel bir kampanyaya başlandı. 31 Aralık’a kadar geçerli olacak kampanyada banka kredisiz 101 aya kada faizsiz şirket finansmanı sunulacak.