Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 13 Kasım 2017 Pazartesi

Gayrimenkulde 24 saat - 13/11/2017 Pazartesi

PİAZZA PROJESİNDE PEŞİN ÖDEMELERDE İNDİRİM FIRSATI

Rönesans Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Maltepe Piazza projesinde peşin alım yapan yatırımcılara yüzde 12 indirim sunulacak..

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE DURGUNLUK YOK

Türkiye Hazır Beton Birliği tarafından hazırlanan ve "Faaliyet Endeksi’ndeki yükselişe vurgu yapan Ekim dönemine ait Hazır Beton Endeksi'ni değerlendiren THBB Başkanı Yavuz Işık: "İnşaat sektöründe durgunluk yok." dedi.

UZUNGÖL’DE YIKIM BAŞLIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayder Yaylası ile birlikte çarpık ve plansız yapılaşmaya dikkat çektiği Çaykara Uzungöl'de yılbaşına kadar 30'a yakın turizm tesisinin yıkım işleminin tamamlanması bekleniyor.

AVRUPA’NIN HAVASI EN KİRLİ ŞEHİRLERİ TÜRKİYE’DE

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre Avrupa kıtası genelinde, hava kirliliğinin en yoğun olarak ölçüldüğü 10 kentten 8'i Türkiye'de yer aldı.

TÜRKİYE’NİN EN ZENGİN 100’Ü LİSTESİ YAYIMLANDI

Ekonomist Dergisi tarafından hazırlanan Türkiye'nin En Zengin 100'ü listesi yayınlandı. Listede "inşaat" işi yapan patronların önemli bir yer tuttuğu görüldü. Tahincioğlu listeye giren iki yeni aileden biri oldu.

IRAK DEPREMİ, TÜRKİYE DEPREMİ’Nİ ETKİLER Mİ?

Irak Depremi hakkında değerlendirmelerde bulunan İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Okan Tüysüz, söz konusu sarsıntının Türkiye'deki olası bir depremi etkilemeyeceğini söyledi.