Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 14 Kasım 2017 Salı

Gayrimenkulde 24 saat - 14/11/2017 Salı

MOD BAHÇELİEVLER’DE 24 AY, 0 FAİZ FIRSATI

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen MOD Bahçelievler, 24 ay vade ve 0 faiz ile konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

STRADA BAHÇEŞEHİR’DE OFF ROAD HEYECANI

Birincisi 17 Eylül’de gerçekleştirilen Akzirve Challenge yarışmasının ikinci ayağına 20 pilot katıldı. Çok sayıda 4x4 aracın katıldığı Akzirve Challenge, firmanın Strada arazisi üzerinde yapıldı.

BÜYÜKYALI PROJESİ 4 AYDA 240.7 MİLYONLUK CİROYA ULAŞTI

Özak-Ziylan-Yenigün ortaklığı ile Kazlıçeşme sahilinde inşa edilen Büyükyalı Projesi, Temmuz-Ekim döneminde elde ettiği 240.7 milyon ciro ile Emlak Konut projeleri arasında en yüksek ciroya ulaşan proje oldu.

ELİT MANZARA BEYTEPE’DE TESLİMLER 2018 HAZİRAN’DA YAPILACAK

İnsay Yapı imzasıyla Ankara'da hayata geçirilen Elit Manzara Beytepe, Haziran 2018 tarihinde teslim edilecek. Projede kalan sınırlı sayıda dairelerin satışları ise devam ediyor.

POLATYOL’DAN DOĞA DOSTU PROJE: ESTON ŞEHİR KORU

Polatyol, "doğa dostu" konsepti ile biçimlenen Eston Şehir Koru projesini kamuoyuna tanıttı. Eston Şehir Koru'nun reklam yüzü ise, doğada tek başına yaşayan insan konulu belgeselleri ile tanınan televizyoncu ve belgeselci Serdar Kılıç oldu.

KADİR TOPBAŞ’IN HAVARAY PROJESİ İPTAL EDİLDİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Kadir Topbaş dönemi projelerinden biri olan Havaray Projesi, yeni İBB Başkanı Mevlüt Uysal tarafından iptal edildi.