Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 16 Kasım 2017 Perşembe

Gayrimenkulde 24 saat - 16/11/2017 Perşembe

RUSYA BİTCOİN MADENCİLİĞİ İÇİN SİBİRYA’DA KENT KURUYOR

Rusya, tüm dünyada kullanımı giderek yaygınlaşan sanal para kullanımını yönetmek üzere Sibirya'da bir finans kenti kurmaya hazırlanıyor.

İBB BAŞKANI UYSAL: ‘YANLIŞ PROJELERİ İPTAL ETTİK’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Kadir Topbaş döneminde iptal edilen projeler hakkındaki sorulara: "Doğru projelerin yanındayız. Belki de Kadir Bey iptal edecekti." yanıtını verdi.

HUKUKÇULAR UYARDI: SİTE AİDATLARINI DENETLEYİN

Toplanan site ve apartman aidatları ile bu kapsamda gerçekleştirilen usulsüzlükler her geçen gün büyüyen yoğunluğuyla davalara konu olmaya başladı. Hukukçular ödenen aidatların mutlak suretle denetlenmesi uyarısında bulunuyor.

UZMANLARDAN YATIRIMCIYA ALIM UYARISI: ACELE EDİN

Son bir kaç senelik periyotta inşaat maliyetlerindeki artışların konut fiyatlarına yansımadığını belirten konut üreticileri, yatırımcıları acele etmeleri konusunda uyarmayı sürdürüyor.

KEPEZ KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ 8 MİLYAR TL’YE MAL OLACAK

Sur Yapı imzasıyla Antalya'da 1 milyon 300 bin metrekarelik alanda uygulanan kentsel dönüşüm projesi 8 milyar TL'lik yatırım değerine sahip olacak.

BATIŞEHİR’DE SON FIRSAT GÜNLERİ

Ege Yapı imzasıyla hayata geçirilen Batışehir'de hiç peşinatsız konut sahibi olma fırsatı sunan kampanyada ayda sadece 2 bin 240 TL'lik taksitlerle konut sahibi olma şansı tanınıyor.