Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 18 Ocak 2018 Perşembe

Gayrimenkulde 24 saat - 18/01/2018 Perşembe

DEPREM UZMANINDAN UYARI: KANAL İSTANBUL’UN ZEMİNİ ZAYIF

Kanal İstanbul projesinin depreme hazırlıkta büyük değer taşıyan "yapılaşma yoğunluğunun düşürülmesi" ilkesinin çiğnenmesi anlamına geldiğini söyleyen Prof. Dr. Naci Görür: "Hat birçok yerde çürük zemin içine yerleşecek." dedi.

KONUT FİYATLARINDA ARTIŞ BEKLENTİSİ GERİLİYOR

REIDIN tarafından hazırlanan 2017 4. Çeyrek Dönemine ait Fiyat Beklenti Endeksi, son bir yılın ortalaması olan 92.8'in altına düştü. Güven Endeksi ve Fiyat Beklenti Endeksi "Kısmen Kötümser" düzeye geriledi.

YABANCI YATIRIMLARDA 10 MİLYAR DOLAR HEDEFİ

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkın Ertan Yetim, yabancıya konut alımını destekleyen yeni düzenlemelerde 10 milyar dolarlık yabancı yatırım düzeyine ulaşılacağını söyledi.

BAKAN TÜFEKÇİ’DEN KATAR MESAJI: BU FIRSATI DEĞERLENDİRMELİYİZ

Expo Turkey by Qatar'ın açılışında konuşan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, etkinliğin kalıcı ve sürdürülebilir iş birliği için fırsat olduğunu söyledi.

TEKNİK YAPI 5 PROJESİYLE KATAR’DA

Teknik Yapı 17-19 Ocak 2018 tarihleri arasında Katar'da gerçekleştirilen fuara Deluxia Park Business, Deluxia Park Residence, Uplife Kadıköy, Yıldızlı Bahçe ve İzmir Alsancak projeleriyle katıldı.

EMLAK KONUT KATARLI YATIRIMCIYA KANAL İSTANBUL’U ANLATIYOR

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, Katar’daki etkinlik sırasında Kanal İstanbul güzergahı üzerinde bulunan firma arsaları ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu.