Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 19 Şubat 2018 Pazartesi

Gayrimenkulde son 24 saatte olup bitenleri sizler için derledik.

İSTANBUL’DA 7 ÜSTÜ DEPREM KESİN

Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener İstanbul'da yaşanacak depremin büyüklüğünün 7'nin üstünde gerçekleşmesinin kesin olduğunu belirti.

IMF’NİN FAİZLERİ ARTIRIN ÇAĞRISINA İŞ DÜNYASINDAN TEPKİ

Uluslararası Para Fonu'nun Merkez Bankası'nı faiz artırmaya davet eden 4. Madde Konsültasyonu Raporu iş dünyasından büyük tepki aldı. İstanbul Ticaret Odası Başkanı Öztürk Oran, IMF'yi 'Türkiye'ye karşı yeni bir cephe açmakla' itham etti.

2B ARAZİLERİ İÇİN BAŞVURULAR 7 MART’TA SONA ERİYOR

Orman vasfını yitirmiş arazilere ilişkin satın alma başvurusunda bulunmayanlar ve başvuru yapmalarına rağmen peşinatlarını yatırmayanlar için son tarih 7 Mart olarak belirlendi.

 OKMEYDANI’NDA DÖNÜŞÜM İÇİN TEK ŞART UZLAŞMA

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Okmeydanı'nda anlaşma sağlanan her adada dönüşüm için ilk kazmayı vuracak aşamada olduklarını söyledi.

KAĞITHANE’DE KONUT 5 YILDA YÜZDE 65 DEĞERLENDİ

İstanbul Kağıthane'de gayrimenkul değerlenme eğilimi sürüyor. Yapılan ölçümler son 5 yılda yüzde 65'lik bir fiyat artışına işaret ediyor.

KAYI HOLDİNG’DEN DEV NÜKLEER TIP YATIRIMI

Kayı Holding Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde de "nükleer tıp hizmeti" vermeye başladı.