Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 20 Kasım 2017 Pazartesi

Gayrimenkulde 24 saat - 20/11/2017 Pazartesi

SABİHA GÖKÇEN’İN İKİNCİ PİSTİ HAZİRAN 2018’DE HAZIR

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda ikinci pistin inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Yeni pistin 2018 yılı Haziran ayı içinde hizmete alınacağı açıklandı.

RİZE-ARTVİN HAVALİMANI 29 EKİM 2020’DE HİZMETE ALINACAK

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yüklenici firma ile yapılan sözleşme doğrultusunda Rize-Artvin Havalimanı'nın 29 Ekim 2020 tarihinde hizmete alınmasının hesaplandığnı söyledi.

KANAL ANKARA’DA ‘İSRAF’ İPTALİ

Melih Gökçek döneminde tasarlanan ve kamuoyunda uygulanabilirliği açısından tartışmalara yol açan Kanal Ankara projesi, Ankara Büyükşehir Belediye Mustafa Tuna tarafından ‘israf’olduğu gerekçesiyle rafa kaldırıldı.

KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN YOLUNU KHK’LAR AÇACAK

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin "kentsel dönüşümdeki problemlerin" Kanun Hükmünde Kararnameler ile çözümleneceği yönündeki açıklaması, İNDER, GYODER ve KONUTDER gibi gayrimenkul sektörünün lider kuruluşlarının desteğini kazandı.

NUVO DRAGOS’TA İKİNCİ ETAP FIRSATLARI SÜRÜYOR

Özderici GYO tarafından İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen Nuvo Dragos'ta hemen teslim avantajlı satışlar sürüyor. Projede aylık ödemeler ise 2 bin 499 TL'den başlıyor.

BİZİM MAHALLE PROJESİNDE İMZALAR ATILDI

Emlak Konut GYO ile Dağ Mühendislik Müteahhitlik Tic. ve San. A.Ş. arasında, Küçükçekmece Etap Arsa satış ihalesi kapsamında hayata geçirilecek Bizim Mahalle projesine ilişkin ilk imzalar atıldı.