Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 21 Aralık 2017 Perşembe

Gayrimenkulde 24 saat - 21/12/2017 Perşembe

İSTANBUL TİCARET ODASI YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

İbrahim Çağlar'ın beklenmedik vefatı sonrasında toplanan İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu yeni başkanı dün yaptığı seçimle belirledi. İstanbul Ticaret Odası'nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran oldu. Oran, İTO'nun yeni seçimine kadar başkan olarak görev yapacak.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN 200 ÖĞRENCİYE BURS

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye Çevre Koruma Vakfı, bu yıl bitirme tezi ya da bitirme projesi hazırlayan 200 lisans öğrencisine 450 TL burs vermeye hazırlanıyor. Başvurular, Türkiye Çevre Koruma Vakfı'nın resmi internet sitesinden yapılabilecek.

KİPTAŞ’TAN MÜTEAAHHİTLERE ÇAĞRI: KARLARINIZI DÜŞÜRÜN

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ'ın Genel Müdürü İsmet Yıldırım dün lansmanı gerçekleştirilen Yeşilce Aydos projesini sıfır karla inşa ettiklerini belirterek: "Diğer firmalara da sık sık karlarınızı düşürün çağrısı yapıyoruz..." dedi.

SEKTÖRÜ KRİZDEN KORUYAN İKİ KALKAN: DÖNÜŞÜM VE KAMU HARCAMALARI

Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, inşaat sektörünün önümüzdeki dönemde kamu yatırımları ve kentsel dönüşüm katkısı ile büyüme eğilimini sürdürmesi beklentisi içinde olduklarını söyledi.

ARDA TURAN LONDRA’DAN EV ALDI

Barcelona ile yol ayrımında olan ve adı pek çok takımla anılan Arda Turan, 'İstanbul'dan sonra en çok sevdiğim şehir' dediği İngiltere'nin başkenti Londra'da 5 milyon Euroluk (22.5 milyon TL) bir ev satın aldı.

SKYLAND İSTANBUL’DA RESİDENCE TESLİMLERİ BAŞLADI

Eroğlu Gayrimenkul imzasıyla Seyrantepe'de hayata geçirilen Skyland İstanbul projesinde teslimler başladı. Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, teslimlerin başlamasına paralel olarak projenin yeni yaşam kültürünün merkezi haline geleceğini açıkladı.