Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 22 Kasım 2017 Çarşamba

Gayrimenkulde 24 saat - 22/11/2017 Çarşamba

MÜTEAHHİTLER MEGA PROJELERİ SAVUNDU

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün işletmecisi İbrahim Çeçen ve 3. Havalimanı ve Çanakkale Köprüsü gibi projelerin çalışmalarını sürdüren Nihat Özdemir, mega projelerin yapım ve işletme modelinin ekonomiye en hızlı katkıyı sağlayacak model ile hayata geçirildiğini savundu.

ZEYTİNBURNU DEV DEPREM TATBİKATINA HAZIR

Yarın İstanbul Zeytinburnu'nda Türkiye tarihinin en büyük deprem tatbikatı uygulanacak. Tatbikat saat 09.00'da başlayacak ve ilçenin olası bir depremde uygulayacağı stratejilerin belirlenmesinde önemli bir rol oynayacak.

İNŞAATÇILARDAN EKONOMİ YÖNETİMİNE ‘SEKTÖR GÜCÜNÜ KORUYOR’ MESAJI

Bloomberg Ekonomi Zirvesi'nde buluşan Nazmi Durbakayım, Ali Dumankaya, Feyzullah Yetgin ve Z. Altan Elmas, inşaat sektörününü Türkiye ekonomisi için içerdiği yüksek potansiyele bir kez daha işaret etti.

ÜSKÜDAR-SANCAKTEPE METROSU 1 AY İÇİNDE AÇILIYOR

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Üsküdar-Çekmeköy-Sancaktepe hattında sona gelindiğini belirterek: "Üsküdar-Yamanevler arasını 15-20 gün içinde açarız." dedi.

AHES MİSAL İSTANBUL’DAN EMLAK FUARI’NA ÖZEL KAMPANYA

Ahes Misal İstanbul Projesi'nde CNR Emlak Fuarı kapsamında geçerli olacak yeni bir kampanyanın startı verildi. Kampanya kapsamında 60 daire için 60 ay vade farksız taksit olanağı sunulacak.

TABANLIOĞLU MİMARLIK BODRUM LOFT PROJESİ İLE ÖDÜL KAZANDI

Tabanlıoğlu Mimarlık, Dünya Mimarlık Festivali- WAF 2017'de Bodrum Loft Projesi ile Turizm yatırımları Proje kategorisinde büyük ödül almaya hak kazandı.