Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 22 Ocak 2018 Pazartesi

Gayrimenkulde 24 saat - 22/01/2018 Pazartesi

İZMİR KÖRFEZİ OTOBANI TARTIŞMASI SÜRÜYOR

Çevreci kuruluşlar İzmir Körfezi Geçiş Otobanının ÇED raporu olumlu kararının iptali için dava açtı. Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise "Bilim yap derse yaparız." yanıtını verdi.

SEKTÖRDEN HÜKÜMETE YENİDEN ‘DÖNÜŞÜM YASASI’ ÇAĞRISI

Alınan tüm önlemlere ve yürütülen tüm seferberliğe karşın kentsel dönüşümde hedefler gerçekleşmedi. Konut sektörü temsilcileri, hükümete yeni dönüşüm yasası için çağrı yapmayı sürdürüyor.

TÜRKİYE’NİN MEGA PROJELERİ FUARDA BULUŞACAK

Türkiye'nin mega projeleri 3. Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı'nda bir araya geliyor. İstanbul Kongre Merkezi'nde 3 Ekim 2018 tarihinde başlayacak fuar 6 Ekim tarihine kadar devam edecek.

SON 4 YILDA KARTAL’A 20 MİLYAR DOLAR YATIRIM YAPILDI

Kentsel dönüşümün Fikirtepe'den sonraki ikinci önemli merkezi konumunda bulunan Kartal ilçesinde değerlenme düzeyi son 5 yılda yüzde 100'ler seviyesine ulaştı.

ANTALYA’YA 80 MİLYON EUROLUK YATIRIM: SUNİS BLUE RESİDENCE

Sunis Group tarafından Konyaaltı Sahili üzerinde inşa edilen Sunis Blue Residence projesinde satışlara 10 Şubat'ta başlanacak. Proje 80 milyon Euro'ya mal olacak.

YAPIEN İNŞAAT’TAN 500 MİLYONLUK YATIRIM HEDEFİ

Son 7 yılda 150 milyon TL'lik yatırımı hayata geçiren Yapıen İnşaat, önümüzdeki 5 yıl içinde de 500 milyon TL'lik yatırım planlıyor.