Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 24 Kasım 2017 Cuma

Gayrimenkulde 24 saat - 24/11/2017 Cuma

ANTALYA MERSİN ARASI YOLCULUK SÜRESİ 4 SAATE DÜŞECEK

Halen Antalya ile Mersin arasındaki 8 saatlik kara yolu ulaşımını 4 saate düşürecek Akdeniz Sahil Yolu projesi toplamda 3 milyar 600 milyona mal olacak.

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE E-TEBLİGAT DÖNEMİ

Başbakan Binali Yıldırım Antalya'da düzenlenen "Kentsel Dönüşüm Kurultayı'nda" dönüşüm sürecine yönelik art niyetli yaklaşımlara önlem olarak e-tebligat uygulamasına geçileceğini açıkladı.

İNŞAAT GÜVEN ENDEKSİ 9 AYIN EN DÜŞÜK SEVİYESİNDE

İnşaat Sektörü Güven Endeksi, Kasım ayında yüzde 2.1 oranında geriledi. Ekim ayında 84.2 seviyesindeki İnşaat Güven Endeksi Kasım'da 82.4 olarak ölçüldü ve Ocak ve Şubat aylarından bu yana en düşük seviyeye geriledi.

ALİ DUMANKAYA: ‘KONUT SATIŞLARINDAKİ DÜŞÜŞ NORMAL’

TÜİK tarafından yayınlanan konut satış verilerini yorumlayan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya: "Eylül ayı desteklerinin sona ermesi Ekim'e düşüş olarak yansıdı. Düşüşü normal karşılıyoruz." dedi

NİDAPARK İSTİNYE’DE SATIŞLAR BAŞLADI

Tahincioğlu imzasıyla hayata geçirilecek Nidapark İstinye'de satışlar başladı. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilecek proje "ultra lüks" konsepti ile dikkat çekiyor.

CEYLAN İNŞAAT’A ‘YILIN MARKASI’ÖDÜLÜ

Ceylan İnşaat, İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri kapsamında verilen Türkikiye Altın Marka Ödülleri'nde "Yılın İnşaat Markası" ödülüne layık görüldü.