Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 28 Kasım 2017 Salı

Gayrimenkulde 24 saat - 28/11/2017 Salı

AVRASYA TÜNELİ’NDEN KAÇAK GEÇİŞ TARTIŞMASI DEVAM EDİYOR

Dün bazı yayın organlarında Avrasya Tüneli'nden 13 kez ihlalli geçiş yapan sürücünün 15 gün içinde ödeme yapmamasına karşın yalnızca geçiş ücretini ödeyebileceği yönünde bir mahkeme kararı bulunduğu şeklindeki haberlere Avrasya Tüneli İşletmesi'nden yalanlama geldi.

EMLAKÇI YASASI İÇİN HALA UMUT VAR

Ev alım, satım ve kiralama ticaretini düzenleyen yasaya yönelik itirazlar için bir araya gelen sektör temsilcileri, Gümrük ve Ticaret Bakanlığını ziyaret ederek düzeltme taleplerini dile getirdi. ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Atala: "Umutluyuz." dedi.

KONUT FİYATLARI EN ÇOK BALIKESİR’DE YÜKSELDİ

Türkiye genelinde konut fiyatları Eylül-Ekim döneminde yüzde 1.07 oranında artış kaydetti. Konut fiyatlarının en çok yükseldiği şehir ise Balıkesir oldu.

İSTANBUL AVRUPA’NIN EN İYİ ŞEHRİ SIRALAMASINDA LİSTENİN SONUNDA

ULI ve PwC tarafından hazırlanan Gayrimenkulde Gelişen Trendler Avrupa 2018 raporunda İstanbul'un trend dışı kaldığı görüldü. Gayrimenkul yatırımı açısından Avrupa'nın en iyi 5 şehrinden 3'ü Almanya'da yer alırken İstanbul listenin son sırasında yer aldı.

GELİŞEN KENTLER ZİRVESİ İÇİN GÖZLER ANTALYA’DA

GYODER tarafından organize eilen ve gelişen kentlerde yatırım fırsatlarının sektör temsilcileri ile buluşturulmasını amaçlayan Gelişen Kentler Zirvesi'nin 9'uncu buluşması Antalya'da gerçekleştirilecek.

BABACAN PREMİUM TİCARİ ÜNİTELERİ SATIŞTA

Babacan Holding imzasıyla hayata geçirilen Babacan Premium projesinde ticari üniteler satışa çıktı. Ticari birimlerde 40 ay 0 faiz seçeneği sunulacak.