Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 29 Kasım 2017 Çarşamba

Gayrimenkulde 24 saat - 29/11/2017 Çarşamba

DÜNYANIN EN ÇOK ZİYARET EDİLEN KENTLERİNDE İSTANBUL 15. SIRADA

Euromonitor International tarafından hazırlanan Dünyanın En çok Ziyaret Edilen Kentleri Listesi'ne İstanbul 15, Antalya 29, Edirne 68, Artvin ise 85’inci sıradan girdi. Araştırmaya göre ilk sırada Hong Kong, Bangkok ve Londra yer aldı.

BAKANDAN BELEDİYELERE DÖNÜŞÜM TEPKİSİ: RANTI HALKA DAĞITSAYDIN

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümün "rant odaklı" gelişimini eleştiren ve bu süreci bu nedenle uygulanamaz olarak değerlendiren belediye başkanlarına tepki göstererek: "O zaman rantı halka dağıtsaydın..." dedi.

BİNA YANGINLARINA MANTOLAMA SİSTEMLERİ Mİ NEDEN OLUYOR?

Binaların dış ceplerinde yayılan yangınlara mantolama sistemlerinin sebep olduğu yönündeki haberlere İZODER Başkanı Levent Pelesen'den tepki geldi. Pelesen bu beyanları bilimsellikten uzak olarak nitelendirdi.

EMLAK KONUT’TAN SOKAK LEZZETLERİ FESTİVALİ

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Başakşehir-Bahçekent'teki Hayat Park projesinde düzenlenen "Sokak Lezzetleri Festivali"ne İstanbul'un sokak yaşamının vazgeçilmez parçası haline gelen lezzetlerinin yanı sıra oyun parklarındaki etkinlikler de eşlik etti.

NUHOĞLU İNŞAAT’TAN 300 MİLYON TL DEĞERİNDE DAİRE SATIŞI

Toplamda 2.4 milyar TL'lik 4 farklı projesinde dikkat çeken kampanyalar geliştiren Nuhoğlu İnşaat, 300 milyon TL değerinde daire satışı gerçekleştirdiğini açıkladı.

TEMA İSTANBUL’DA İKİNCİ ETAP SATIŞLARI BAŞLADI

Avrupa'nın ve Türkiye'nin en büyük karma projesi olma özelliğini taşıyan TEMA İstanbul'un ikinci etabı TEMA İstanbul Bahçe'de satışlar başladı. Projede yer alan toplam 363 konut, metrekaresi 5 bin 200 TL'den satışa sunulacak