Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 3 Kasım 2017 Cuma

Gayrimenkulde 24 saat - 03/11/2017 Cuma

Sinpaş GYO'dan Sancaktepe'ye yeni proje

Sinpaş GYO, Sancaktepe'de hayata geçireceği yeni projesi Metropark'ta satışların başladığını duyurdu. Projede lansman dönemine özel yüzde 30'luk indirim firsatları sunulacak.

Arma Menta'da satışlar yüzde 60 seviyesine ulaştı

Okkalar İnşaat, İstanbul'un gelişim potansiyeli en yüksek lokasyonlarından biri olan Kartal'da hayata geçirdiği Arma Menta projesinin yüzde 60'lık kısmının satıldığını açıkladı.

Satya Tuzla projesi için Halk Bankası ile el sıkıştı

Satya Tuzla projesinde Halk Bankası ile yapılan anlaşmayla birlikte yüzde 5 peşinat ile konut satılacak. Anlaşma ile birlikte Tuzla'daki Evliya Çelebi Projesi'nde inşaatın yüzde 80'lik ekspertiz seviyesine ulaşması beklenmeden konut kredisi ile müşterilere finansman imkanı sunulacak.

Antalya Kepez-Santral kentsel dönüşümüne Sur Yapı imzası

Antalya'nın en büyük kentsel dönüşüm projesi Sur Yapı tarafından inşa edilecek. 19 bin konutun yer alacağı projenin 8 yılda tamamlanması planlanıyor.

Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu hattı Erzincan'a kadar uzatılacak

Memleketi Erzincan'a bir dizi açılış için giden Başbakan Binali Yıldırım, "Buradan size bir sürpriz haber vereyim. Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu projesi Erzcincan'a kadar uzatılacak. Erzincan kıtalar arası geçişin, ulaştırmanın merkezi olacak..." dedi.

Selçuklu Kongre Merkezi Cumhurbaşkanı tarafından açıldı

Konya'da çağdaş mimarlığın öncü yapılarından biri olarak nitelendirilen Selçuklu Kongre Merkezi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açıldı. Selçuklu Kongre Merkezi, Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlandı.