Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 8 Aralık 2017 Cuma

Gayrimenkulde 24 saat - 08/12/2017 Cuma

ENERJİ DEVLERİ İSTANBUL’A GELİYOR

6. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı, 25-26 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde yapılacak. Enerji sektörünü bir araya getirecek olan fuara 350'ye yakın global firmanın standı katılım sağlayacak.

TÜRKİYE’DEKİ KENTSEL DÖNÜŞÜM DÜNYAYI DEĞİŞTİRECEK PROJELER ARASINDA

Business Insider tarafından düzenlenen dünyayı değiştirecek projeler listesine Türkiye, Kentsel Dönüşüm Projesi ile girdi. 7 milyon eskimiş binanın yıkılması ve yenilenmesi planlanan projenin ülke çapındaki maliyeti 400 milyar dolar.

NEF’İN TİCARİ ÜNİTELERİ 21 ARALIK’TA AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞTA

Ataköy, Bahçelievler, Levent, Topkapı, Basın Ekspres, Sancaktepe, Kağıthane, Merter, Kemerburgaz gibi merkezi lokasyonlarda yer alan Nef projelerindeki mağaza ve ofislerin dahil olacağı açık artırma, 21 Aralık Perşembe günü saat 13:00’te Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

BÜYÜKYALI PROJESİ İSTANBUL’UN EN ŞIK EVİ, AVRUPANIN EN İYİSİ SEÇİLDİ

Kazlıçeşme sahilinde hızla yükselen Büyükyalı projesi, farklı kategorilerde katıldığı yarışmalardan ödül almaya devam ediyor. 'International Property Awards' töreninde örnek dairesi dalında Avrupa'nın en iyi iç mimari ödülü de Büyükyalı projesinin oldu.

RÖNESANS NEVA TOWERS’A ‘DÜNYANIN EN İYİSİ’ ÖDÜLÜ

Rönesans Holding'in Moscow City'de satış rekorları kıran dev gökdelen projesi Neva Towers, International Property Awards kapsamında 'Dünyanın En İyi Uluslararası Çok Katlı Projesi' seçildi.

DEMİR COUNTRY’DE ENGELLİLERE ÖZEL KAMPANYA

Demir Country projesinde engelli yaşamına uyarlanabilen özel daireler, geri ödenebilir yaşam sigortası hediyesi ile satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında engelli vatandaşlara yüzde 12'ye varan indirim fırsatı sunuluyor.