Gayrimenkulde Son 24 Saatte Neler Oldu? 8 Kasım 2017 Çarşamba

Gayrimenkulde 24 saat - 08/11/2017 Çarşamba

BANLİYÖ HATTI 29 EKİM 2019’DA AÇILIYOR

İstanbul'da yapım çalışmaları 4 seneyi aşkın süredir tamamlanamayan Gebze-Halkalı banliyö hattının 29 Ekim 2019 tarihinde açılması bekleniyor.

YENİ SINAV SİSTEMİ KONUT ARAYIŞINI ARTIRDI

Adrese dayalı yerleştirme sistemi sonrasında, TEOG puanı yüksek okulları barındıran semtlerde kiralık ve satılık konut arayışı hızlandı. İlan sayfaları ziyaretçi oranları yüzde 36'lar düzeyinde yükseldi.

ATAŞEHİR 4 YILDA YÜZDE 100 DEĞERLENDİ

İstanbul Ataşehir'de konut fiyatları İstanbul Finans Merkezi'nin de etkisiyle artış eğilimini güçlendirdi. Bölgede son 4 yıl içindeki artış yüzde 100 seviyesine yaklaştı.

GECEKONDU VE KAÇAK KATLARA KENTSEL DÖNÜŞÜM HAKKI VERİLECEK

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gecekondularda ve kaçak katlarda yaşayan vatandaşların kentsel dönüşümde "hak sahibi" olarak tanımlanmasına olanak tanınacağını söyledi.

DECATHLON’UN YIL SONU MAĞAZA HEDEFİ 25

Avrupa'nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, 2017 yılının sonuna kadar hayata geçireceği 3 yeni yatırımla birlikte Türkiye'deki mağaza sayısını 25'e çıkarmayı planlıyor.

CUMHURBAŞKANI’NDAN YENİ AKM İTİRAZLARINA SERT TEPKİ

Ankara Beştepe'de düzenlenen Şehircilik Şurası'ndan konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, projenin her ne pahasına olursa olsun 2019 yılında tamamlanacağı mesajını verdi.