Gedizler Evre Projesi!

Gedizler Evre projesi "Önce Otur Sonra Öde" kampanyası ile beraber dikkatleri üzerine çekiyor

Gedizler Evre Projesi!

Sancaktepe’de yer alan Gedizler Evre projesi Gedizler Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 443 adet daireden meydana gelen Gedizler Evre stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. Nisan 2015’te yaşamın başlaması planlanan Gedizler Evre’de spor alanları, yürüyüş alanları, pilates alanı, 550 metrekarelik yüzme havuzu, açık-kapalı otopark ve yaş gruplarına göre çocuk oyun alanları bulunuyor. Gedizler Evre satılık daire büyüklükleri 59 metrekare ile 198 metrekare arasında değişiyor.

55 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Gedizler Evre projesi özellikleri ise şöyle:
Çok amaçlı spor alanları,
Tenis kortları,
Basketbol sahası,
Voleybol sahası,
Mini futbol sahası,
Yürüyüş parkuru,
Bisiklet ve paten yolu,
Açık hava plates alanı,
Fitness,
Sauna,
Vitamin bar,
550 m² açık yüzme havuzu,
Çocuk havuzu,
Yapay göl,
Botanik bahçesi,
Yaş gruplarına göre çocuk oyun alanları,
Havuz cafe
Kapalı/açık otopark alanları.

Gedizler Evre ödeme planı
Gedizler Evre ödemeleri 5 bin TL peşinat ile başlıyor. Önce otur sonra öde kampanyası sunan Gedizler Evre ödeme planı kapsamında Nisan 2015’de yaşamın başlaması planlanıyor ve bu bağlamda 2015 Ekim ayında kira öder gibi ödemeler gerçekleşiyor.

Konut sahibi olmak isteyenlere 3 farklı kampanya sunan Gedizler Evre ödeme planı şöyle:

1.Yüzde 5 peşinat + Yüzde 10 ödeme Kasım 2014 + Yüzde 10 ödeme Şubat 20115 + Yüzde 75 banka kredisi (2015 Ekim’de başlıyor ödemeler)
2.Yüzde 50 peşinat + Yüzde 50 48 ay sıfır faiz
3.Nakit alımlarda yüzde 10 indirim

Gedizler Evre nasıl gidilir?
Kartal Pendik Maltepe Kadıköy vb. Anadolu yakası sahil tarafından gelenler için;
Kartal E-5 den Tem bağlantı yoluna girin. Gişelere gelmeden hemen önce Sancaktepe Şile çıkışından çıkıp yolu takip edin. Işıkları geçin. Shell benzinliğinin olduğu kavşaktan Sancaktepe tabelalarını takip edin. Alt geçitten geçin ve yine Sancaktepe istikametine düz devam edin. Belediye ve Şile tabelalarını takip edin ve alt geçitten geçin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 3. çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda göreceksiniz.

Avrupa yakasından, Ümraniye gibi köprü yolları üstünden gelenler için;
Şile otoyoluna girin, Çekmeköy’ü ve Madenleri geçin. Sancaktepe sapağından girin. Sancaktepe merkeze geldikten sonra Samandıra - Sultanbeyli tabelalarını takip edin. Askeri alan sağınızda kalacak şekilde düz devam edin. Askeri alan bitimindeki ışıklardan düz devam edin 50m sonra (Abdurrahman Gazi Türbesi Tabelasından) ilk sola dönün. Sokağın sonunda sola devam edin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 2. Çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda göreceksiniz.

Ankara tarafından veya TEM paralı otoyolundan gelenler için;
Kartal çıkışından çıkın. Gişeleri geçtikten sonra hemen Samandıra- Sultanbeyli çıkışından çıkın ve yolu takip edin. Işıkları geçin. Shell benzinliğinin olduğu kavşaktan Sancaktepe tabelalarını takip edin. Alt geçitten geçin ve yine Sancaktepe istikametine düz devam edin. Belediye ve Şile tabelalarını takip edin ve alt geçitten geçin. Karşınıza gelen büyük kavşaktan 3. Çıkış olan Şile yönüne devam edin. Girdiğiniz yoldan hiçbir yere sapmadan 500m devam edin sağda öreceksiniz.

Gedizler Evre iletişim bilgileri
Adres: Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No:46 Sancaktepe - İstanbul
Email: info@gedizleryapi.com.tr
Tel: +90 216 311 88 00 Faks: +90 216 311 87 00