Glorest A.Ş.'den gayrimenkul sektörüne merhaba

Glorest Proje Geliştirme ve İnşaat A.Ş., faaliyetlerini gayrimenkul sektörüne duyurmak ve geliştiriciliğini üstlendiği projeleri tanıtmak için İstanbul Euro Park Otelde basın toplantısı düzenledi

Glorest A.Ş.'den gayrimenkul sektörüne merhaba

Glorest Proje Geliştirme ve İnşaat A.Ş., faaliyetlerini gayrimenkul sektörüne duyurmak ve geliştiriciliğini üstlendiği projeleri tanıtmak için İstanbul Euro Park Otelde basın toplantısı düzenledi. Pazara iddialı bir giriş yapmayı planlayan Glorest A.Ş. grubun bir diğer kuruluşu olan ve uluslararası gayrimenkul pazarında Türkiye’nin lider operatör firması haline gelen UPN International’dan aldığı kanal ve satış gücü ile inşaat sektöründe emin adımlarla ilerlemek istiyor.

Glorest inşaat projeleri
UPN International ve Glorest A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Akbal ve Glorest Genel Koordinatörü Kağan Bahçekapılı’nın konuşmacı olarak yer aldığı basın toplantısında, sezona 2014 – 2015 portföyünde yer alan İstanbul projeleri EMS 211, EMS 111 , Bursa projesi Loft Maslak ve Kuşadası’nda inşa edilen Bomonti Avenue gibi 9 iddialı projeyle giriş yapan Glorest A.Ş’nin özellikle EMS 211 ve EMS 111 isimli projelerinin özelliklerinden ve uluslararası satış beklentilerinden bahsedilerek projelerin maketleri basına sunuldu.

Toplantıya EMS 211 ve EMS 111 Projelerini temsilen EMS Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Emre Mermer ile UPN International’ın Kuveyt Acentesi Maslak Real Estate Genel Müdürü Mohammed Mashloum da konuk olarak katıldı. Ulaş Akbal konuşmasında Glorest A.Ş ve UPN’in kuruluş öyküsünden, temel vizyon ve hedeflerinden bahsederek yenilikçi iş modelleri ile sektöre yeni bir boyut kazandırdıklarını kaydetti.

Glorest A.Ş’nin faaliyet gösterdiği temel alanlar olan proje geliştirme hizmetleri ve inşaat çalışmaları ile ilgili güncel bilgileri aktaran Ulaş Akbal ve Kağan Bahçekapılı, Glorest A.Ş’nin Türkiye çapında farklı gayrimenkul türleri hakkındaki tecrübe ve bilgisi ile; “şehirlerin gelişim, dönüşüm ve yenileme trendlerini, bölgelerin demografik eğilimlerini ayrıntılı analiz edebildiğini, potansiyel müşterilerin beklentilerini - tercihlerini doğru okuyarak geliştirmeye uygun projeleri belirleyebildiğini ve yatırımlarını da bu alanda yürüttüklerini belirttiler.

Glorest Proje Geliştirme ve İnşaat AŞ’nin ana stratejisinin ‘stratejik partnerler ile konut, ticaret ve turizm gibi çeşitli alanlarda getiri potansiyeli yüksek gayrimenkullere ve gayrimenkule dayalı projelere yatırım yapmak’ olduğunu sözlerine ekledi.