Glorest İnşaat, Körfez yatırımcısına hazırlanıyor

Ulak Group şirketlerinden Glorest Proje Geliştirme &İnşaat A.Ş.Türkiye'nin dört bir yanına dağılmış bölge ofisleri aracılığıyla yabancı yatırımcıya projelerini tanıtmaya hazırlanıyor

Glorest İnşaat, Körfez yatırımcısına hazırlanıyor

Glorest Proje Geliştirme&İnşaat A.Ş. Türkiye'nin 5 bölgesinde hizmet veren bölge ofisleri aracılığıyla Körfez Yatırımcısına sunum yapmaya hazırlanıyor. Ulak Group A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Glorest, bu kapsamda önemli organizasyonlara imza atmaya hazırlanıyor.

Glorest kendi fuarını düzenleyecek
İstanbul'un ardından Güney Marmara, Ege, Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinde de proje geliştiren Glorest Proje Geliştirme&İnşaat A.Ş., yatırım portföyünü bir fuar organizasyonuyla sergilemeyi planlıyor. Kasım-Aralık aylarında uluslararası gayrimenkul sektörü açısından bir ilk niteliği taşıyan girişimiyle, kendi düzenlediği organizasyon, fuan ve lansman turuna çıkacak olan firma, özellikle Körfez ülkeleri, Rusya ve Azerbaycan'dan gelecek müşterilere özel sunumlar yapmayı planlıyor.

İlk buluşma 11 Kasım'da
Ulak Group yatırım ve satış kanalları aracılığıyla gerçekleştirilen bire bire görüşmelerden hareketle hazırlanan ilk fuar ve lansman organizasyonu 11 Kasim 2015'te yapılacak. Doha-Katar'da gerçekleştirilecek olan etkinlikte Katar'ın önde gelen yatırımcılarını ağırlayacak olan Ulak Group şirketlerinden Glorest, diğer tarafından Türkiye'nin dort bir yanında oluşturduğu ticaret ağıyla arsa, arazi ve konut projelerinin sunumunu yapacak.

İkinci Buluşma Abu Dhabi'de
Glorest Gayrimenkul
ikinci büyük etkinliğini 21 Kasım'da Abu Dhabi'de gerçekleştirecek. 13-14 Kasım'da Moskova'da gerçekleştirilecek olan "The 25th Moscow International Property Show"'a da katılacak olan firma, 17-21 Aralık tarihlerinde de Kuveyt "Kuwait International Property Show"a ve 17-19 Aralık tarihlerinde Bakü'de gerçekleştirilecek olan Rec Expo Azerbaijan International Real Estate&Investment Exhibition'a katılacak.

Firma Bilgisi: Glorest Proje Geliştirme