Glorest'ten Azerbaycan ve Körfez'e özel kampanya

Ulak Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Glorest, Mart ve Mayıs'ta Körfez Ülkeleri ve Azerbaycan yatırımcısına yönelik kampanyalar geliştirmeye hazırlanıyor

Glorest'ten Azerbaycan ve Körfez'e özel kampanya

Ulak Grup bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Glorest Global Gayrimenkul servisleri, bahar aylarında yabancı ülke yatırımcısına yönelik yeni kampanyasının hazırlıklarını sürdürüyor. Mart ve Mayıs ayları içerisinde Azerbaycan ve Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan, Umman ve Bahreyn gibi Türkiye gayrimenkul sektörü açısından kritik değer taşıyan ülke vatandaşlarına yönelik kampanyalar geliştirmeye hazırlanan firma, bu ülkelerden Türkiye'ye yatırım yapmak isteyenlere özel fırsatlar hazırlıyor. 

Glorest'ten konut alıcılarına özel kampanya
22 Şubat'ta başlayan ve 15 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Türkiye'den ev alanlara mobilya hediyesi veriliyor. Tamamiyle ücretsiz olarak sunulacak mobilya paketi içerisinde, yatak odası, oturma odası, beyaz eşya ve klima da yer alacak. Firma, mobilya paketi dışında çok sayıda hediye ve sürprizle birlikte uygun fiyat ve ödeme olanakları da hazırlıyor.

Türkiye'nin dört bir tarafından konut projeleri
Türkiye'nin dört bir tarafından konut projelerini kapsayan kampanya, İstanbul, Kuşadası, Bursa ve Trabzon gibi şehirlerde, hemen teslim veya uzun vadeli yatırımları içeriyor. 1+1 homeofis dairelerden 1+1'den 6+1'e kadar farklılaşan normal dairelere ve 4+1'den başlayan dublex ve villa seçeneklerine uzanan kampanya, 15 Mayıs'a kadar devam edecek 

Glorest Global hakkında
Ulak Group çatışı altında çalışmalarını sürdüren Glorest Global Gyarimenkul, 2016 itibarıyla proje geliştirme, satış ve pazarlama operasyonları ve portföy yönetimi alanlarında uluslararası hizmetlerini sürdürüyor. Firma Gold Dönem kapsamında portföyündeki seçkin projelerini uluslararası pazarlara sunmaya hazırlanıyor.