Gökdeniz Kartal konutları

Gökdeniz Kartal konutları 7 bin 80 metrekare alan üzerinde yükseliyor

Gökdeniz Kartal konutları

Gökdeniz Kartal konutları 7 bin 80 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Gökdeniz Kartal konutları 204 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Gökdeniz Kartal konutlarında daire büyüklükleri 71 metrekare ile 239 metrekare arasında değişiyor. Gökdeniz Kartal konutları özellikleri arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kapalı otopark, merkezi uydu sistemi yer alıyor.

Gökdeniz Kartal konutlarının 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Gökdeniz Kartal konutları katıldığı Fashion TV Moda Ödülleri gecesinde ödüle layık görüldü. 70 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Gülsa İnşaat Gökdeniz Kartal konutları 26 katlı 2 bloktan oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı tip, cephe ve büyüklükte daire seçeneği sunulan Gökdeniz Kartal konutları  inşaat alanı 35 bin metrekare, yeşil alanı 5 bin metrekare ve sosyal tesis alanı ise 1.000 metrekare şeklinde yükseliyor.

Gökdeniz Kartal konutları nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Gökdeniz Kartal konutları merkezi bir konumda yer alıyor. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Gökdeniz Kartal, Sabiha Gökçen ve Kadıköy'e 15, Boğaz Köprüsü'ne 20, Telekom Arena'ya ise 35 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Gökdeniz Kartal konutları adres bilgileri: Atalar Mahallesi Tecerdağı Caddesi No: 49 Kartal/İstanbul

Gökdeniz Kartal konutları iletişim bilgileri
Telefon : 0216 353 40 10
Web : http://www.gokdenizkartal.com/

Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal