GoldMaster’dan Bayram gibi, Ekim İndirimi

GoldMaster, bayrama özel hazırladığı kampanyalarda indirim fırsatı sunuyor

GoldMaster’dan Bayram gibi, Ekim İndirimi

08 Ekim 2013 / emlakwebtv
Kalitesi ve uygun fiyatlarıyla sektörün öncü markaları arasında yerini alan GoldMaster, bayrama özel hazırladığı kampanyada Elena mutfak robotu, 210 gr/dk buharla kırışıklıklara son veren Aura buharlı ütü, Pane ekmek kızartma makinesi, Rosa çay makinesi ve su ısıtıcısında indirim fırsatı sunuyor.

Kompakt tasarımıyla “Elena” kaybolma ve yer kaplama sorununa son veriyor
GoldMaster Seda serisi çok fonksiyonlu mutfak robotu Elena, 700 W motor gücü, 1,5 litre işlem haznesi ve paslanmaz çelik aparatları ile yemek yapmayı sizin için kolay hale getiriyor. Goldmaster Seda serisi mutfak robotunun, mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak mixer, blender, rende, dilimleyici ve rondo olmak üzere tam beş farklı özelliği bulunuyor. Üstelik bu kadar güçlü ve hamarat olmasına rağmen sessiz çalışma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Yatay ve dikey kullanılabilen üstün buhar gücüne sahip GoldMaster Aura Ütü
Ergonomik ve kolay kullanım özelliğine sahip GoldMaster Aura buharlı ütü 210 gr/dk yüksek buharla en zor kırışıklıklara bile son veriyor. Ütü yapmayı zevkli hale getiren ve hanımların işini kolaylaştıran Aura buharlı ütü sayesinde zamanınız size kalıyor. 210 gr şok buhar ile neredeyse diğer ütülerin buharının 2 katı yüksek performansa sahip Aura buharlı ütünün seramik tabanı, 350 ml su haznesi, kendi kendini temizleme ve otomatik kapanma özelliği bulunuyor.

Her ekmeği kızartabileceğiniz geniş gözlü ekmek kızartma makinesi Pane
Her ekmeği kızartma kapasitesine sahip geniş gözlü GoldMaster Pane ekmek kızartma makinesi ile bayat ekmek derdi kalmıyor. 1000 watt gücü ile kısa sürede istenilen pişirme hızına ulaşabilen Pane ekmek kızartma makinesinin 26 cm uzunluğunda, 4 cm genişliğinde 2 gözlü geniş ekmek haznesi sayesinde sadece tost ekmeklerini değil Trabzon ekmeği, köy ekmeği gibi kalın dilimli ekmekleri de kolayca kızartabiliyorsunuz. 7 kademeli sıcaklık ayar düğmesi ile ekmeğinizi istenilen derecede kızartmanızı sağlıyor. Pane ekmek kızartma makinesinin kolay temizlenebilen ayrılabilir kırıntı tepsisi ve 1m uzunluğunda yanmaz rubber kablosu bulunuyor. Ayrıca, buz çözme ve tekrar ısıtma özelliği ile buzun çözülmesini beklemeden kızartma işlemini yapabiliyorsunuz.

GoldMaster çay makinesi TM-100
Modern ve şık tasarımlı inox çelik gövdeye sahip GoldMaster Çay makinesi 2200 Watt performans gücüne sahip. 1,8 lt kapasiteli su ısıtıcı ve 1,0 lt kapasiteli demliği olan çay makinesinin paslanmaz çelik gizli rezistansı, paslanmaz çelik çay filtresi, açma kapama anahtarı ve ayarlanabilir sıcaklık kontrolü bulunuyor. 360° dönebilme özelliği sayesinde rahat kullanım sağlayan GoldMaster Çay Makinesi, kırmızı enerji iletim ve mavi kaynama göstergesine sahip. Ayrıca susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi ve yüksek sıcaklıklara karşı koruyan özel kaynama emniyet sigortası sayesinde güvenli kullanım imkânı sunuyor..

GoldMaster GKT-7305B su ısıtıcısı
GoldMaster su ısıtıcısı 1,7 lt kapasiteli, modern ve şık tasarımlı gövdesiyle dikkat çekerken, 2200 W güçlü performansı ile suyu kısa sürede kaynatabiliyor. Sağlık uygunluğu RoHS sertifikası ile belgelenmiş yüksek kaliteli plastik gövdeye sahip su ısıtıcısı güvenli kullanım imkanı sunuyor. Paslanmaz çelik gizli rezistansa sahip su ısıtıcısının rahat kullanımı sağlayan 360° dönebilme özelliği, kablosuz kullanım kolaylığı, suyun kaynamasıyla otomatik kapanma özelliği, susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi, yıkanabilir kireç filtresi, kapak açma kilidi ve Işıklı açma kapama düğmesi bulunuyor.