GölMahal Villaları’nın ilk etabında yaşam Temmuz’da başlıyor

Büyükçekmece Gölü kıyısında huzurlu, güvenli, doğa ile iç içe ve konforlu hayat imkanı sunan GölMahal Villaları’nın ilk etabında yaşam Temmuz ayında başlıyor

GölMahal Villaları’nın ilk etabında yaşam Temmuz’da başlıyor

24 Haziran 2013 / emlakwebtv
Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında yaklaşık 94 dönüm alan üzerinde inşa edilen 38 villanın yer aldığı GölMahal’de, yaşamın ilk etabı başlıyor. Sahip olduğu pek çok özellik ve sunduğu sayısız konfor ile dikkat çeken projenin 2. etabı ise 2013 sonunda teslim edilecek. Geniş alanlarda gerçek müstakil hayat imkanı sunan projede villa sahipleri, sosyal tesis ve marketten de 1/38 hisse sahibi olacak.

GölMahal Villaları,Türkiye’de pek çok ilke imza atmaya devam ediyor
Türkiye’de pek çok ilke imza atan GölMahal Villaları, standart binalara göre %20 ile %50 gibi ciddi oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor. Büyükçekmece gölü etrafında yapımı devam eden GölMahal Villaları, sitede kurulan güneş enerji panelleri ile kendi elektriğini kendisi üretiyor. Bu elektrik sosyal tesis ve ortak alan aydınlatmalarında kullanılıyor. Villa çatılarında bulunan güneş panelleri ile sıcak su ihtiyacı sağlanıyor. Özel tasarımlı çatılardan gelen yağmur suları arıtılarak geri dönüşümü sağlanan sular, yeniden kullanıma veriliyor.

Doğalgaz kullanılmayan GölMahal, karbon salımı yapılmıyor ve çevre kirliliği yaratılmıyor
Doğalgaz kullanılmayan GölMahal’de ısınma, ısı pompası ile sağlanıyor. Dolayısıyla çevreye karbon salımı yapılmıyor ve çevre kirliliği yaratılmıyor. Isı pompası yazın da villalarda serinletmeyi sağlıyor. GölMahal’de ayrıca, merkezi klima ve fan coil sistemi de yer alıyor.

Evdeki çatıdan bodruma kadar inen iç bahçe ile tüm evde maksimum gün ışığından faydalanılabilen villalarda, ses ve ısı yalıtımı, çatı ve temel izolasyonuna da son derece dikkat ediliyor.

GölMahal Villaları hakkında detaylı bilgi için: www.golmahal.com

Proje Bilgisi: Gölmahal