Greenox'ta Anneler Günü indirimi

Anneler Günü'ne özel bir kampanya hazırlayan Aycan&Feres İş Ortaklığı, Greenox Urban Residence'den ev alan yatırımcıya yüzde 5'lik ek indirim olanağı sunuyor

Greenox'ta Anneler Günü indirimi

Aycan&Feres İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen, Türkiye'nin ilk ve tek dikey ormanı Greenox Urban Residence'de Anneler Günü'ne özel bir kampanya hazırladı. Büyükdere Caddesi'ne 400 metre mesafede yer alan projeden ev almak isteyenlere, yüzde 5 ek inidirm imkanı sunulacak.

Greenox'ta Anneler Günü kampanyası
Greenox Urban Residence projesinde geliştirilen kampanya ile peşin ödemelerde mevcut fiyatlar üzerinden yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 5'lik artı indirim olanağı sunulacak. Kampanya 8 Mayıs Anneler Günü'nde geçerli olacak. 

Eylül 2017'de teslim
Toplamda 13 bin metrekarelik konut alanı ve 1.100 metrekarelik sosyal tesis alanına sahip bulunan Greenox Urban Residence, 120 milyon TL'lik yatırım bedeliyle inşa edilecek. 17 katlı tek blok ve 170 konuttan meydana gelen projede teslimler 2017 yılının Eylül ayında başlayacak. Greenox Urban Residence'de yer alan konutların genişlikleri 50 metrekare ile 97 metrekare arasında değişecek. Daire tipi olarak ise 1+1 ve 2+1'lere yer verilecek.

Türkiye'de bir benzeri olmayan konsept ile inşa edilen ve dikey duvarlarda 21 bin 200 bitki ve cephelerde 900 adet ağaç ve ağaçcık barındıran projede yüzme havuzu, güneşlenme terası, vitamin bar, barbekü alanı, seyir terası, fitness salonu, sauna, buhar odası, şok duşu, soyunma odaları; giriş katında resepsiyon, karşılama avlusu, etkileşim avlusu, concierge, toplantı salonu, çalışma odası, misafir suitleri, cafe, müzik ve oyun odaları, eğlence odası ve cep sineması gibi sosyal olanaklara yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Aycan&Feres Ortaklığı
Proje Bilgisi: Greenox Urban Residence