GROHE Group ISH'deki sunumu JOYOU ile tamamlandı

GROHE, yeni stand konsepti ve yeni lokasyonu ile bu yılki ISH fuarında eksiksiz banyo tedarikçisi olarak öne çıktı

GROHE Group ISH'deki sunumu JOYOU ile tamamlandı

GROHE, yeni stand konsepti ve yeni lokasyonu ile bu yılki ISH fuarında eksiksiz banyo tedarikçisi olarak öne çıktı. 10-14 Mart tarihlerinde düzenlenen Fuar'da, GROHE Group'un entegre bir kuruluş olarak sunulması, Group'un ürün portföyünün geniş yelpazesini gözler önüne sermek için daha fazla alan ve yeni bir stand yapısı gerektiriyordu. GROHE, bu mekanı Messe Frankfurt'un "Forum" olarak bilinen elips şekilli binasında buldu. Muhteşem şeffaf cam mimarisi ile tanınan Forum, çeşitli GROHE ürün kategorilerinin yanı sıra JOYOU markasını ve sıhhi tesisat ürünlerinden bir kesitini içeren bu yılın yenilikçi sunumu için mükemmel arka plan sağladı.

Standı gezen ziyaretçiler sadece çok sayıda heyecan verici inovasyonu keşfetmekle kalmadı, aynı zamanda Group'un yelpazesinin sıhhi tesisat seramik ürünleri gibi yeni ürün kategorilerine genişleyişine de tanıklık etti. GROHE Group'un süregelen evriminde önemli bir adımı temsil eden bu alan, büyüme için ek potansiyel bulunduğunu da gösterdi. Yeni ve eşsiz banyo seramikleri yelpazesi GROHE'ye, popüler batarya ve armatürleri ile uyumlu olmak üzere tasarlanan küvet, lavabo ve klozetleri içeren eksiksiz banyo yelpazelerini tanıtma olanağı da sundu. Bu yılın ISH Sunumu, Group'un tek bir kaynaktan eksiksiz banyolar sağlama yeteneğine vurgu yapması itibariyle eşsiz bir dünya prömiyeri olma özelliğini taşıyor.

Yayılmış kat planı tüm kategorilerde optimum teşhir sundu
Standın tasarımı, GROHE'nin eksiksiz banyo tedarikçisi olarak yeni konumlandırmasını sembolize ederken, yayılmış kat planı ziyaretçileri GROHE Group'un farklı evrenlerini keşfetmeye teşvik etti. Aynı zamanda da çeşitli ürün kategorileri arasındaki bağlantı ve uyumu da gözler önüne serdi. Örneğin, banyo alanında ziyaretçiler eksiksiz banyo çözümlerinin yanı sıra kişiye özel lavabo ve batarya kombinasyonları için S, M ve L boyutlarındaki batarya yelpazeleri de görebildiler. GROHE BestMatch™ bilgi kontuarı, adanmış uygulama veya web tabanı fonksiyonelliği kullanarak mükemmel ürün çiftlerini belirlemenin ne kadar kolay olduğunu da kanıtladı.

Profesyonel tesisatçı ve montajcılara hizmet veren GROHE Professional markası, geniş bir montaj sistemi ve yenilikçi fonksiyon yelpazesi ile temsil edildi. Profesyoneller, GROHE uzmanlarının soruları cevaplamak, fonksiyonları açıklamak ve çözümler bulmak için hazır bulunduğu Genius bara çok ilgi gösterdiler. Standın bir başka alanı ise konfor ve hijyeni yeni zirvelere taşımak üzere en son teknolojileri içinde barındıran GROHE Sensia klozet sistemlerine ayrıldı. Lüks, sağlık ve rahatlamayı merkez alan özel ürünler, GROHE SPA® sergi alanında yer buldu. Modern mutfak için üretilen en son GROHE bataryaları ise özel bir alanda sergilendi.

JOYOU ilk defa GROHE Group standını paylaştı
Grup'un ISH'deki sunumu JOYOU ile tamamlandı. Çinli marka, mutfak bataryaları, lavabolar ve aksesuarlar ile tamamlanan En İyi Değer portföyünden tam olarak donatılmış altı banyoyu sergiledi. Hepsi de GROHE Group standartlarına göre üretilen JOYOU ürünleri, uluslararası tasarımı makul fiyatlar ile sunuyor.

ISH 2015'teki GROHE standı yeniden konumlandırılan GROHE Group ve on yıllar boyunca elde ettiği uzmanlık birikiminin vardığı boyutları gözler önüne serdi. Ziyaretçilere, teknoloji, "Made in Germany" kalite, tasarım ve sürdürülebilirliğin eşsiz bir kombinasyonunu deneyimlemesine imkan veren ferah stand, GROHE Group'un küresel sıhhi tesisat sektörünün gerçek lideri olarak statüsünü yansıttı.