Grohe Ortadoğu'da büyüyor

Grohe, GROHE Professional kategorisindeki 50 milyon Euro'luk cirosu ile Ortadoğu'da büyümeye devam ediyor

Grohe Ortadoğu'da büyüyor

Grohe, GROHE Professional kategorisindeki 50 milyon Euro'luk cirosu ile Ortadoğu'da büyümeye devam ediyor.

GROHE, 2014 mali yılında elde ettiği olağanüstü sonuçlar ve banyonun her noktasına hitap eden geniş ürün yelpazesi ile Ortadoğu'daki büyümesini sürdürüyor. Özel bataryalarda GROHE Professional kategorisinde satışlar 2013 yılına oranla yüzde 35 artarken, GROHE'nin Ortadoğu ve Afrika, bölgesindeki lider konumunu ve genişlemesini sürdürmesini de gözler önüne seriyor.

Grohe Group, seçkin ürünleri ile on yıllardır sektöre şekil veriyor. GROHE bugün, hem teknolojilerin ardındaki insanlara ve ürünlerinin sağladığı somut faydalara odaklanarak teknik yenilikçi olarak köklü geleneğine hem de tüm düzeylerde sürekli inovasyon ve gelişmenin önemine vurgu yapan yeni "Teknolojinin Ustaları" marka kimliği ile teknolojideki köklü liderliğinin altını çiziyor.

GROHE, Frankfurt'ta düzenlenen ve banyo deneyimi konusunda dünyanın önde gelen ticaret fuarı olan ISH'de en son teknolojiler, en yüksek kalite standartları ve sürdürülebilirlik gereksinimleri ile yenilikçi tasarımı bir araya getiren eşsiz ürünlerini tanıttı.

GROHE PROFESSIONAL-Daha Akıllıca Çalış
GROHE Professional, sıhhi tesisat sistemleri, gömülü çözümler, bağlantı ve emniyet valfleri ve tahliye-su teknolojilerini içinde barındıran eksiksiz, yüksek kaliteli, uzman çözümleridir.

Yeni seramik portföyünün yanı sıra, yeni GROHE Eurosmart Cosmopolitan E'de görülen elektronik fotosel teknolojileri de önemli modern ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca, montaj sistemleri alanında uzman ortaklara yönelik daha etkili destek sağlamayı amaçlayan yeni Rapid SL çözümleri de tüm sıhhi tesisat sistemleri için doğru paneli sunuyor. GROHE, kapsamlı hizmetler ve iyi düşünülmüş ürünler ile sıhhi tesisat sektöründe profesyonel ortaklarını desteklemeyi sürdürüyor.

Artan GROHE Professional faaliyetleri, GROHE Professional'ın tamamen sıhhi tesisat sektöründeki ortaklarına odaklanmasına ve tüm ürün ve hizmetlerini onların ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamaya yönelik olduğunu da kanıtlıyor..

Basit montaj için akıllı mühendislik
GROHE Rapid SL montaj sisteminin en önemli özelliği, modern banyoların tasarımında mümkün olan en yüksek esnekliği sağlayan akıllı mühendisliği. GROHE, yelpazeye bir dizi yenilikçi çözüm de ekledi. Bunlar arasında, yeni bir Rapid SL panel ve klozetlerin genişletilmiş kablosuz uzaktan kumandasının yanı sıra havalandırılmayan banyolar için aktif karbon filtreli koku tahliye birimi de bulunuyor.

Umumi tuvaletler için akıllı teknolojiler
Umumi tuvaletler için sıhhi tesisat ürünlerinin bir dizi özel gereksinimi karşılaması gerekiyor. Yönetim bakış açısından kilit noktalar arasında, etkin temizleme, kişiselleştirilmiş kontrol opsiyonları ve vandalizme karşı etkili koruma da bulunuyor. GROHE sistem ve ürünleri bu açılardan da teknolojisi ile dikkat çekiyor.