GROHE Türkiye bayileriyle buluştu

GROHE Türkiye bayiler toplantısı 30 GROHE bayisinden 78 kişinin katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirdi

GROHE Türkiye bayileriyle buluştu

GROHE Türkiye bayiler toplantısı 30 GROHE bayisinden 78 kişinin katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirdi. GROHE İstanbul Live!Center'da düzenlenen bayi toplantısında GROHE Türkiye ve Doğu Akdeniz Bölgesi Başkan Yardımcısı Serhat Sabaz kapsamlı bir sunumla 2014 yılında gerçekleştirdikleri çalışmaları değerlendirdi ve 2015 yılına yönelik planlar konusunda bayileri bilgilendirdi. GROHE Türkiye Pazarlama Müdürü Tipi Ergun pazarlama alanındaki çalışmalar ve hedefler konusunda bilgi verirken, GROHE Müşteri İlişkileri Müdürü Cenk Kurt ve Pazarlama ve Eğitim Uzmanı Ebru Bircan da yeni ürünler hakkında detaylı bilgi paylaştılar.

Son üç yılda rekor büyüme
GROHE Türkiye ve Doğu Akdeniz Bölgesi Başkan Yardımcısı Serhat Sabaz, 2014 yılının GROHE için hem küresel olarak hem de Türkiye pazarında son derece başarılı bir yıl olduğunu belirterek, "GROHE Türkiye olarak genel pazar büyümesinin çok üzerinde bir büyümeye ulaştık. 2014'te TL bazında yüzde 32 oranında büyüme elde ettik ve böylece son üç yılda TL bazında gerçekleştirdiğimiz büyüme yüzde 123'e ulaştı. Bu sonuçlarla 2014 yılında sektörde en çok büyüyen marka olduk. Bu önemli başarıya sizlerin çok değerli katkılarıyla ulaştık, sağladığınız katkılar nedeniyle her birinize teşekkür ederim" dedi.

2015 yeni fırsatlar döneminin başlangıcı
GROHE'de yaşanan küresel gelişmeler hakkında da bilgi veren Sabaz, söz konusu gelişmelerin 2015 yılından başlayarak ve giderek artan biçimde pek çok yeni iş fırsatı yaratacağını belirtti ve şunları söyledi: "GROHE Türkiye olarak bu yıl da büyümeye devam edeceğiz. Bunu gerçekleştirebilmek için siz bayilerimizin ve tali bayilerimizin altyapısına yatırım yapmayı da sürdüreceğiz. Satış ve pazarlama faaliyetlerimizi de yıl boyunca sürdürerek siz bayilerimize destek olacağız."