Gül Proje'den 'Viraİstanbul'

Gül Proje Beylikdüzü'nde kaçırılmayacak bir projeye başlıyor. Viraİstanbul projesi lansmana özel çok avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu.

Gül Proje Beylikdüzü Kavaklı'da Viraİstanbul adını verdiği projesine başladı. İstanbul'un planlı yapılaşan semtlerinden Beylikdüzü'nde yer alan ve ulaşım kolaylığına sahip proje E-5'e 2 dakika, Kavaklı sahile 3 dakika mesafede bulunuyor. Proje yine bulunduğu konum itibariyle Avupa Yakası'nın yeni yatçılık merkezi West İstanbul Marina ve 2018'de tamamlanması planlanan metro hattına olan yakınlığıyla değer kazanıyor. 
Viraİstanbul'da yeşile yüzde 81'lik bir alan ayrıldı. İnşa edildiği 92 bin metrekarenin 74 bin 500 metrekaresi yeşil alana ayrılan proje, deniz manzarasıyla da fark yaratıyor. Projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlilik gösteriyor. Viraİstanbul toplam 17 blok ve bin 156 konuttan oluşuyor. Projede yer alan 39 dükkanlı alışveriş caddesi ve sosyal alanlar yaşayanlara keyifli zamanlar sunuyor. 

Viraİstanbul projesi fiyatları
Viraİstanbul projesi fiyatları lansmana özel metrekaresi 3 bin 100 TL'den başlıyor. Proje alıcıların farklı isteklerine hitap edecek şekilde tasarlanıyor. 2018 Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Viraİstanbul projesi Beylikdüzü Belediyesi'yle hasılat paylaşımlı olarak yapılıyor. Projenin bulunduğu arazi Beylikdüzü Belediyesi'nin çok önemsediği ve 1 milyon metrekareye inşa ettiği Yaşam Vadisi'nin çok yakınında yer alıyor. Yaşam Vadisi'nde bitiki bahçesi, bisiklet yolları, egzersiz alanları, şelale, gölet, balık tutma alanları, sanat atölyeleri, göl restoranı ve tiyatrolar yeralıyor. 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Vira Istanbul