Gümüş Su Villaları fiyatları 1 milyon 250 bin dolardan başlıyor

Demirden Design tarafından Muğla Bodrum'da hayata geçirilen Gümüş Su Villaları fiyatları 1 milyon 250 bin dolardan başlıyor

Gümüş Su Villaları fiyatları 1 milyon 250 bin dolardan başlıyor

Demirden Design tarafından Muğla Bodrum'da hayata geçirilen Gümüş Su Villaları fiyatları 1 milyon 250 bin dolardan başlıyor. 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Gümüş Su Villaları 5 adet villadan meydana geliyor. Projede villalar 4+2 tipinde tasarlanıyor. Hemen teslim durumunda olan Gümüş Su Villaları daire alanları ise 508 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Myndos manzarasına hakim olan Gümüş Su Villaları Bodrum, Yüksek Mimar Alişan Çırakoğlu tarafından tasarlandı. Projede, açık otopark, vadi manzarası, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, deniz manzarası ve güvenlik gibi özellikler yer alıyor. Sezonluk kiralamalara uygun olan Gümüş Su Villaları'nda haftalık kiralama fiyatları 4 bin euro ile 5 bin euro arasında değişiyor.

Gümüş Su Villaları fiyatları 1 milyon 250 bin dolardan başlıyor

Gümüş Su Villaları fiyatları 1 milyon 250 bin dolardan başlayıp 1 milyon 450 bin dolara kadar yükseliyor. Projeden villa satın almak isteyenler ise banka kredisi kullanabiliyor. Demirden Design imzası taşıyan Gümüş Su Villaları, doğal kayaları ve zen bahçesini oluşturan dereye sahip. Proje, Gümüşlük sırtlarında güneye bakan yamaç üzerinde konumlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Demirden Design
Proje Bilgisi: Gümüş Su Villaları