GYODER'de Başkan değişmedi

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği'nin dün yapılan 16. Genel Kurulu'nda Aziz Torun yeniden "başkan" seçildi

GYODER'de Başkan değişmedi

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği'nin dün yapılan 16. Genel Kurulu dün gerçekleşti. Genel Kurul, Aziz Torun'un Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmesine karar verdi. 

Genel Kurul sonrasında medya mensuplarına açıklamalarda bulunan Aziz Torun, GYODER'in attığı önemli adımların devamı ve istikrarı adına görevini yürütme yetkisi veren Genel Kurul'a teşekkür etti. Torun:

'Biz de bu önemli görevi ve üzerimize düşen sorumluluğu layıkıyla yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız.GYODER bu dönemde de sektör adına güçlü iletişimini devam ettirecek, sektör sorunlarına fikir birliği yaparak çözüm üretecek, uluslararası platformda Türkiye'yi temsil edeceği kanalları daha da geliştirecek ve sektör verilerinin zenginleştirmesine yönelik çalışmalar yapacaktır.'dedi.

GYODER'in yeni Yönetim Kurulu
Divan Hotel Taksim'de gerçekleşen Genel Kurul'da yeni Yönetim Kurulu Üyeleri de belirlendi. Buna göre yeni isimler şöyle:

GYODER'in yeni Yönetim Kurulu'nda Ahmet Akbalık (Özak GYO), Cansel Turgut Yazıcı (EVA GYD), Dr. emre çamlıbel (Soyak), Ersun Bayraktaroğlu (PwC), Doç. Dr. Feyzullah Yetgin (Çalık Gayrimenkul), Füsun Yılmaz Phillipson (FYP Proje Geliştirme), Haluk Sur (Cushman&Wakefield), Işık Gökkaya (Yeşil GYO), Mesut Toprak (Astay Gayrimenkul), Mithat Yenigün (Yenigün İnşaat), Murat Aysan (DD Mortgage), Murat Kurum (Emlak konut GYO), Neşecan Çekici (Epos Gayrimenkul Değerleme), Ozan Balaban (EMAAR Türkiye), Ömer Faruk Çelik (EYG Gayrimenkul Geliştirme), Özcan Tahincioğlu (Tahincioğlu Holding), Özlem Gökçe (Extensa İstanbul Emlak), Salih Çeçen (IC Holding), Süleyman Çetinsaya (Artaş Gayrimenkul), Turgay Tanes (İş GYO) yer aldı. Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine ise Ceyda Çarmıklı Kılıçaslan (Nurol GYO), Metehan Kavuk (Kavuklar), Ali Baki Usta (Anadolu Gayrimenkul), Prof. Dr. Gürsel Öngören (Öngören Hukuk Bürosu) ve Av. Pınar Ersin Kollu, L.LM (İş GYO) seçildi.