Halk GYO, ana yüklenici firmayı seçti

Halk GYO’nun portföyündeki en önemli varlıklardan biri olan ‘Dedeman Park Levent’ projesi için “ana yüklenici” şirket seçim süreci tamamlandı

Halk GYO, ana yüklenici firmayı seçti

16 Ağustos 2013 / emlakwebtv
Halk GYO, turizm sektöründeki ilk yatırımı olan ve 10 yıllığına Dedeman Hotels & Resorts International’a kiralanarak business otel konsepti ile inşa edilen “Dedeman Park Levent” projesi için inşaat sektörünün deneyimli ismi ‘Haldız İnşaat Otomotiv ve Ticaret Limited Şirketi’ ile anlaştı. Projenin tüm teknik, altyapısal ve mimari süreçleri firma tarafından takip edilecek.

Proje, Mecidiyeköy- Maslak hattında yükselecek
Halk GYO’nun turizm sektöründeki ilk yatırımı olmasıyla ayrı bir öneme sahip olan proje, mimarisi ve konumu itibariyle şehir otelciliğinin en güzel örneklerinden biri olarak iş hayatının en yoğun olduğu bölgede; Mecidiyeköy- Maslak hattında yükselecek.

Anahtar teslim olarak Dedeman Hotels&Resorts International’a kiralanan bina 2.791 metrekare alana inşa ediliyor. İstanbul’un en önemli iş merkezlerinin yer aldığı Maslak ve Mecidiyeköy hattının ana arterinin ortasında, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerinin bağlantı yolu olan Büyükdere Caddesi’nde yer alan lokasyonuyla Dedeman Park Levent, iş otelciliğine önemli katkı sağlayacak. Her biri minimum 24 m2, 240 oda olarak inşaatı planlanan otelde 700 m2 alana yayılı farklı büyüklükte toplantı salonları ve 200 kişi kapasiteli restaurant/cafe yer alacak.

Dedeman Park Levent hakkında detaylı bilgi için: www.dedeman.com

Firma Bilgisi: Halk Gyo