HANGİ MARKA PROJE NİSAN’DA SATIŞTA?

Nisan ayının gelmesiyle birlikte inşaat firmaları harekete geçti. İnşaatçılar, yeni marka projelerini bu ay içinde satışa çıkarmak için düğmeye bastı

HANGİ MARKA PROJE NİSAN’DA SATIŞTA?

İstanbul'un yeni konut projeleri Nisan ayında birbiri ardına satışa çıkarılacak. Birçoğunun ön talep döneminde olduğu projelerin resmi satışları bu ay içerisinde başlatılacak. İşte Ataköy'den Beyoğlu'na kadar kentin pek çok lokasyonunda konumlandırılan o projeler...

Avrupark Bahçekent
Cihan İnşaat imzalı Avrupark Bahçekent projesi, satışları Nisan ayında başlayacak projelerden sadece biri. Nisan ayında yapılacak lansmanla resmi satışların başlayacağı proje, bin 394 konuttan oluşuyor. Projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Sahiplerine 2017 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Avrupark Bahçekent fiyatları ise lansmanla birlikte açıklanacak.

Selenium Retro
Ataköy'de Aşçıoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilecek Selenium Retro projesi, hali hazırda ön talep döneminde. Resmi satışlar için Nisan ayının sonunun hedeflendiği projede toplam 394 konut bulunuyor. Tamamının 1+1'lerden oluştuğu Selenium Retro projesinde daireler modüler sistem sayesinde büyütülebiliyor. Projede teslimlerin ise 2017 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor.

İstasyon 24
24 Gayrimenkul'ün Halkalı'daki yeni projesi İstasyon 24'te Nisan'da satışa çıkacak projelerden. Şu an ön talep toplama sürecinde olan proje, 200 adet bağımsız birimden oluşacak. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire tiplerine ev sahipliği yapacak İstasyon 24'te fiyatlar da metrekare bazında 4 bin 200 TL'den başlayacak. Konutların teslimleri Aralık 2016'da yapılacak.

Airport 24
24 Gayrimenkul'ün 15 Nisan'da satışlarını başlatacağı bir diğer projesi Airport 24 ise, 180 bağımsız birimden meydana gelecek. Ön talep sürecinin devam ettiği proje, Basın Ekspres'te konumlanıyor. Projede 1+0, 1+1 ve 2+1 konut alternatifleri alıcılarla buluşacak.

Piyalepaşa İstanbul
Piyalepaşa Gayrimenkul'ün Beyoğlu kentsel dönüşüm dahilinde hayata geçirdiği Piyalepaşa İstanbul projesi, karma konseptiyle dikkat çekiyor. Konut, ofis, AVM ve otelden meydana gelen projede 950 normal daire ve 190 adette rezidans daire mevcut. 1+0'dan 4+1'e kadar daire tiplerinin yer aldığı Piyalepaşa İstanbul'da fiyatlar ise metrekare bazında 7 bin 500 TL'den başlıyor.

Oryapark İstanbul
Oryataş İnşaat tarafından Ümraniye'de inşa edilecek Oryapark İstanbul, karma konseptte tasarlanan projelerden biri. Rezidans, ofis, otel ve alışveriş alanlarının yer alacağı projede 36 katlı iki rezidans bloğu bulunacak. Toplam 526 rezidans dairenin yer alacağı Oryapark İstanbul'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olacak. Projede teslimlerin ise Aralık 2016'da yapılması hedefleniyor.