Hasan Rahvalı iletişim bilgileri

Hasan Rahvalı Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda CEO olarak görev alıyor

Hasan Rahvalı iletişim bilgileri

Hasan Rahvalı 1944 yılında Balıkesir’de doğdu. Evli ve 4 çocuk babası olan Rahvalı, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 1985-1988 yıllarında Hürriyet Ofset Matbaacılık ve Gazetecilik A.Ş.'de muhasebe müdürlüğü ve Avrasya Danışmanlık A.Ş.'de Genel Müdürlüğü yapan Hasan Rahvalı, 1988 yılında Ağaoğlu Şirketler Grubu’na mali işler koordinatörü olarak çalışmaya başladı.

2000 yılına kadar çeşitli görevler üstlenen Hasan Rahvalı, halen Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda CEO olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Hasan Rahvalı, eğitim, kültür ve sosyal amaçlı çeşitli vakıf ve derneklerde yönetim kurulu üyesi ve başkanlık görevlerini üstlenmiştir. İstanbul İnşaatçılar Derneği geçmiş dönem yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunmuştur. Halen Kabataş Eğitim Vakfı mütevelli heyet Üyesi ve KONUTDER Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği kurucu üye ve Yönetim Kurulu Üyesidir.

Rahvalı, Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda tam 22 yıldır çalışıyor. 22 yıllık kariyer hikayesi ise 1984 yılında Ali Ağaoğlu’nun teklifiyle Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda Mali İşler Koordinatörü olarak çalışmasıyla başlıyor. Bu görevde 5 yıl kalmasının ardından da şirketin genel müdürlüğüne atandı. 9 yıl Ağaoğlu Şirketler Grubu Genel Müdürlüğü’nü yapan Hasan Rahvalı 2000 yılında da emekliye ayrıldı. Emeklilik sonrası 5 yıl kadar kendi işleriyle ilgilenen Rahvalı, 2005 yılında Ağaoğlu’na tekrar genel müdür olarak döndü.

Hasan Rahvalı’ya göre, bu geri dönüşün arkasında, iş yapma heyecanını şirkette hala yaşayabiliyor olması ve şirkete duyduğu aidiyet yatıyor. Mutluluğun ana ilkesinin, aidiyet duygusunu yaşamak olduğunu belirten Rahvalı, “Nasıl bir ailenin ferdi olmak, bir ülkenin vatandaşı olmak insani bir ihtiyaç ise, çalıştığınız yerin parçası olmak da hangi pozisyonda olursanız olun temel bir şart” diyor.

Hasan Rahvalı iletişim bilgileri
Adres: Barbaros Mah. Ihlamur Sok. No.4A, Özel İşyeri No:1 34746 Ataşehir / İstanbul - Türkiye
Telefon : +90 (216) 687 11 11 pbx
E-Posta: info@agaoglu.com.tr
Web Adresi: www.agaoglu.com.tr