Hatay Reyhanlı Toki Evleri Emekli başvuruları

Toki tarafından inşa ettirilecek olan 150 adet konutun bulunduğu Hatay Reyhanlı Toki Evleri Emekli başvuruları 14 Mart tarihinde başlayacak

Hatay Reyhanlı Toki Evleri Emekli başvuruları

Toki tarafından inşa ettirilecek olan 150 adet konutun bulunduğu Hatay Reyhanlı Toki Evleri Emekli başvuruları 14 Mart tarihinde başlayacak. 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek olan başvurular Ziraat Bankası Hatay ilinde bulunan yetkili şubeler aracılığı ile gerçekleşecek. 

Hatay Reyhanlı Toki Emekli Evleri kura çekilişi 4 Mayıs 201 tarihinde gerçekleşecek. Hak sahibi belirleme kurası sonrasında hak sahibi olamayan emekli vatandaşlar başvuru bedellerini 9 Mayıs 2016 tarihinden itibaren Ziraat Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. Hak sahibi olanlar ise idarenin ilan edeceği tarihlerde Ziraat Bankası Reyhanlı şubesinde sözleşme imzalayacaklar. 

Hatay Reyhanlı Toki Evleri Emekli başvuru işlemleri sırasında emekli vatandaşlarda Nüfus Cüzdanı ve Emekli Kimlik kartı istenecek. Taahhütname, banka tarafından numaralandırılarak başvuruda istenen evraklar ile birlikte teslim alınacak ve 1 nüsha başvuru sahibine geri verilecek. Başvuru işlemleri sırasında 500 Tl başvuru bedeli alınacak. 

Hatay Reyhanlı Toki satış duyurusu 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Toki Hatay Reyhanlı Emekli Evleri başvuru şartları

- T.C. vatandaşı olması,
- Projenin yapıldığı il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak şartı ile ikamet ediyor olması veya projenin yapıldığı  il/ilçe nüfusuna kayıtlı olması,
- Toki'den daha önce konut satın almamış ve kredi kullanmamış olması, 
- Kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı bir gayrimenkulün olmaması,
- Aylık hane halkı gelirinin en fazla net 3 bin 200 TL olması,
- Bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki