Hayat Tepe Suites projesi

Hayat Tepe Suites projesi Özak GYO tarafından hayata geçiriliyor

Hayat Tepe Suites projesi

Hayat Tepe Suites projesi Özak GYO tarafından hayata geçiriliyor. Bayrampaşa'da yer alan Hayat Tepe Suites projesi toplam 66 adet daireden meydana geliyor. Hayat Tepe Suites 54'ü 1+1 ve 12'si 2+1 olmak üzere toplam 66 daireyi satışa sundu.

Hayat Tepe Suites satılık daire büyüklükleri 40 metrekare ile 72 metrekare arasında değişiyor. Hayat Tepe Suites 5 farklı daire tipinden meydana geliyor.

Hayat Tepe Suites projesi özellikleri
Daire sahiplerine özgürce yaşam sunacak her türlü konforun ve altyapının düşünüldüğü Hayat Tepe Suites, şehrin merkezindeki lokasyonuyla da kentin sosyal ve kültürel dokusunun içinde yer alacak.

Hayat Tepe Suites'in terasındaki havuzu, benzer projelerden ayrışmasını sağlıyor. Gökyüzünde havuz keyfi yaşatacak proje, aynı zamanda tarihi yarımada manzarasıyla da güzel bir peyzaj oluşturacak. Spor salonunda sağlıklı ve fit bir yaşamın fırsatı yakalanırken, sosyalleşme alanları ile de günün yorgunluğundan uzaklaşıp keyifli anlar yaşanabilecek.

Hayat Tepe Suites nerede?
Merkezi lokasyonu sayesinde şehrin her noktasına özel araç veya toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlanabilecek projenin bir başka özelliği de alışveriş merkezlerine ve metroya yürüme mesafesinde olması. Proje ayrıca yüksek kalite anlayışı ve artan yatırım değeriyle de dikkat çekiyor.

 

Proje Bilgisi: Hayat Tepe Suites