Hi-Fit Apart Kule’nin lansmanı ilk kez Dubai’de yapıldı

Dumankaya İnşaat, 21–23 Eylül tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2014 fuarına katılım gösterdi. Projelerini, videolar ve proje maketleri ile interaktif bir şekilde anlatan Dumankaya İnşaat’ın fuardaki standı oldukça ilgi gördü.

Hi-Fit Apart Kule’nin lansmanı ilk kez Dubai’de yapıldı

Dumankaya İnşaat, 21–23 Eylül tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2014 fuarına katılım gösterdi. Projelerini, videolar ve proje maketleri ile interaktif bir şekilde anlatan Dumankaya İnşaat’ın fuardaki standı oldukça ilgi gördü. Lansmanını ilk kez Dubai’de yaptığı hi-Fit Apart Kule projesi ile ilgili ayrıntılarını yatırımcılar ile paylaşan Dumankaya İnşaat; bu lansmanın yanı sıra, 23 Eylül’de son bulan fuarda Dumankaya Horizon, Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Miks, hi-Fit ve Dumankaya Mozaik projelerinin de tanıtımını gerçekleştirdi.

Cityscape Global 2014 fuarında yabancı yatırımcılardan gördükleri ilgi karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şunları söyledi: “Ufkunu ve hedeflerini yabancı yatırımcıları ülkemize çekme noktasında genişletme düşüncesinde olan bir şirket olarak, fuarda gördüğümüz ilgi bizi hem memnun etti hem de gelecek planlarımız için önemli bilgiler verdi. Fuara katılım gösteren yabancı yatırımcıların projelerimiz ile ilgili yaptıkları geri dönüşler gayet güzel ve samimiydi. Özellikle bölgesel ve uluslararası platformlarda düzenlenen bu tarz organizasyonlar aracılığıyla sektörümüzün yabancı yatırımcılarla buluşması çok verimli oluyor. Dumankaya markası olarak da burada, kendimizi yatırımcılara iyi ifade edebildiğimizi düşünüyorum.”