Hill Kartal'da lansman fırsatı

Kartal'da inşa edilen Hill Kartal projesinde, lansmana özel yüzde 15'lik indirim fırsatı sunuluyor

Hill Kartal'da lansman fırsatı

Almalar-İskurt ve Nergo İş ortaklığıyla Kartal'da inşa edilecek olan Hill Kartal Projesi, lansmana özel yüzde 15 indirimle satışa sunuldu. "Ezber Bozan Kampanya" sloganı ile kamuoyuna tanıtımı yapılan projede 264.000 liralık daireler, lansman fırsatlarıyla birlikte 225.000 TL'ye düştü.

Hill Kartal'da özel ödeme fırsatları
1 ay boyunca devam edecek olan Hill Kartal projesi lansman fırsat döneminde metrekaresi 3.400 TL'den başlayan daireler, yüzde 15'lik indirimle 2.890 TL'ye düşecek. Hill Kartal'ın ortaklığın ilk projesi olma özelliği taşıdğını söyleyen Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı Başkanı Hikmet Alma, lansman indirimine ek olarak, yatırımcıya peşinat veya vadesine göre esnek ödeme planları sunduklarını belirterek:

"Ortaklığımızın başlangıç projesinde bize inanan tüm konut alıcısının kazanmasını istedik. Bu nedenle fiyatları lansmana özel indirdik. Kampanyalı satışlarımız 1 ay boyunca devam edecek..." dedi. 

Hill Kartal'da lansman fırsatı

Teslimler 2018'de başlayacak
5 bin 821 metrekarelik arsa üzerinde 28 ve 13 katlı iki bloktan oluşan Hill Kartal projesinde toplam 193 daire bulunacak. Birinci kattan itibaren tüm dairelerin, konumlarına göre deniz ve Aydos Ormanı manzarasına sahip olacağı projede teslimlere 2018 yılında başlanacak. Hill Kartal projesinde ayrıca 2 bin metrekarelik kapalı ticari alan ve dairelere özel otopark yer alırken, daire tipleri 1+1, 2+1 ve modüler sistemlerle dönüştürülebilir 3+1 ve 3+1 ara kat olarak tasarlandı. 

Daire büyüklüklerinin 77.61 metrekareden başlayarak, 175.92 metrekareye kadar çıkacağı projede açık fitness alanı, basketbol ve voleybol sahaları, yüzme havuzları, buhar odaları ve sinema salonları gibi sosyal alanlara da yer verilecek. 
 

Firma Bilgisi: hill kartal
Proje Bilgisi: Almalar-İskurt ve Nergo