Hill Kartal'da yüzde 15'lik indirim fırsatı!

Adalar manzarasına hakim bir bölgede yükselen Hill Kartal'da ön satış dönemine özel yüzde 15'lik bir indirim fırsatı sunuluyor

Hill Kartal'da yüzde 15'lik indirim fırsatı!

Almalar İnşaat, İskurt İnşaat ve Nergo İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Hill Kartal'ın ön satış dönemi devam ediyor. Adalar manzarasına hakim bloklar halinde yükselen proje, Anadolu Yakası'nın hızla gelişen ilçesi Kartal'da hayat buluyor. 

Hill Kartal Evleri'nde dairelerin satış fiyatları minimum 264 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede ön lansman dönemine özel yüzde 15'lik bir indirim fırsatı sunuluyor. Ödeme planına göre ise tamamı peşin ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor. 

E-5 karayoluna 2 dakikalık mesafede olan Hill Kartal projesi; Kartal metro istasyonuna 2 dakika, Pendik Marina'ya 8 dakika ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 12 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Akıllı ev sistemiyle donatılan Kartal Hill Konutları'nın sosyal donatıları arasında; teras kafe, Adalar manzaralı yüzme havuzları, dinlenme alanları, parklar, çocuklar için oynama alanları, tenis kortu, basketbol sahası, fitness salonu, buhar odası, sauna ve geniş otopark alanları bulunuyor. 

2018 yılının Haziran ayında teslimlerinin başlaması beklenen Hill Kartal Konutları, toplam 5 bin 821 metrekarelik arsa alanı üzerinde hayat buluyor. Proje, biri 28 katlı diğeri 13 katlı olmak üzere iki blokta 193 adet daireden oluşuyor. 

Aydos Ormanı'na da yakın mesafede olan Hill Kartal'da büyüklükleri 77 metrekare ila 175 metrekare arasında farklılık gösteren 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Almalar-İskurt-Nergo
Proje Bilgisi: Hill Kartal