Hilton Dalaman'a mükemmellik ödülü

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA, turizmde dünyanın en saygın ödüllerinden biri olan "Hilton Mükemmellik Ödülü – Brand Awards of Excellence" ödülünü almayan hak kazandı

Hilton Dalaman'a mükemmellik ödülü

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA, turizmde dünyanın en saygın ödüllerinden biri olan  "Hilton Mükemmellik Ödülü – Brand Awards of Excellence" ödülünü almayan hak kazandı.

Avrupa Hiltonları içinde ilk 5'te
Bu ödülle "Avrupa'nın en iyi 5 Hilton Oteli"nden biri olduğunu belgeleyen tesis, ayrıca, tüm Avrupa Hilton otelleri içinde "olağanüstü performans gösteren" 5 otelden biri seçilmiş oldu. "Hilton Mükemmellik Ödülü – Brand Awards of Excellence", Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA için bir ilk değil. Tesis, ödülü 2011 ve 2013 yıllarında da alarak yine Avrupa'nın en iyi otelleri arasında yer almıştı. Tesisin layık görüldüğü ödüller arasında dünyanın en saygın ödüllerinden biri olarak TUI İngiltere tarafından verilen "Altın Ödül" de bulunuyor. Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA, "En İyi A'laCarte Otel" olarak seçilerek "Altın Ödül"e layık görülmüştü.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort&SPA
 Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA'nın layık görüldüğü "Hilton Mükemmellik Ödülü" Hilton Otelleri'nin performanslarının değerlendirilmesine yönelik olarak her yıl, birçok kategorideki ödüller içerisinde en üst düzeydeki 2 ödülden 1'ini temsil ediyor. Ödülü, Avrupa bölgesindeki yaklaşık 160 otelden en iyi performans gösteren 5 otel almaya hak kazanabiliyor. Ödül, Hilton Salt misafir anketleri ve kalite güvence denetimlerindeki değerlendirmelere dayalı sadakat, hizmet, otel kondüsyonu (yıpranma ve eskime durumu) ve temizlik kriterleri baz alınarak veriliyor.