Hilton Garden Inn zinciri Türkiye'de genişliyor

Hilton Garden Inn zincirinin Türkiye'deki son halkası Hilton Garden Inn Ankara Gimat'ın açılışı bugün yapıldı

Hilton Garden Inn zinciri Türkiye'de genişliyor

Hilton Worlwide'nin ödüllü otel markası Hilton Garden Inn, Türkiye'deki büyümesini sürdürüyor. Zincirin son halkası olan Hilton Garden Inn Ankara Gimat'ın açılışı bugün gerçekleşti. 176 odalı otel, Hilton Garden Inn Markasının Ankara'daki ilk oteli olma özelliği taşıyor.

Hilton Garden Inn Ankara Gimat
Yatırımla ilgili olarak yaptığı açıklamada otelin konumu ve sunduğu imkanlarıyla ziyaretçileri karşılamaya hazır olduğunu söyleyen Hilton Garden Inn Ankara Gimat Genel Müdürü Levent Özaygen :

"İş seyahatleri için otelimizi seçen konuklarımız kentin sanayi bölgesine kolay ulaşımın rahatlığını yaşarken tatil amacıyla otelimizde misafirlerimiz de alışveriş merkezleri, kültür merkezi, restoranlar, barlar ve sinemalara yakın bir lokasyonda olmanın tadını çıkarabilecek." ifadelerini kullandı

Hilton Garden Inn zinciri Türkiye'de genişliyor

Hilton Garden Inn Ankara nerede?
Şehir merkezine, sanayi bölgelerine ve Hızlı Tren İstasyonuna ulaşımın çok kolay olduğu bir lokasyonda yükselen Hilton Garden Inn Ankara Gimat, Uluslararası Esenboğa Havalimanı'na yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Otel, Ankara Kalesi, Anıtkabir ve Anadolu Medeniyetler Müzesi ile modern sanatlar merkezi CerModern'e de oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Tüm Garden In otellerinde olduğu gibi ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunulan yatırımda spa, bahçe lounge'ı ve 1.500 metrekarelik teras yer alıyor. Projede ayrıca 3.000 metrekarelik toplantı alanı ve 5 toplantı salonu yer alıyor.