Hotpoint’ten maksimum enerji tasarrufu sağlayan ürünler

İtalyan tasarımını üstün teknolojiyle buluşturan Hotpoint’ten maksimum enerji tasarrufu sağlayan ürünler

Hotpoint’ten maksimum enerji tasarrufu sağlayan ürünler

09 Ocak 2014 / emlakwebtv
İtalyan tasarımını üstün teknolojiyle buluşturan Hotpoint’ten maksimum enerji tasarrufu sağlayan ürünler;

Avrupa’nın enerji yıldızı Hotpoint fırınlar
İtalyan tasarımını üstün teknolojiyle buluşturan Hotpoint’in Avrupa’nın en az enerji tüketen fırını olma özelliğini taşıyan ankastre fırınları A enerji sınıfına kıyasla tam yüzde 20 daha az enerji harcıyor. Yeni Hotpoint ankastre fırınlar Dual Flow Sistemi'yle havayı fırının her noktasına ve her seviyesine eşit bir şekilde yayıyor. Böylece yiyecekler tam kıvamında pişiyor.

Dikey Alev (Direct Flame) Teknolojili Hotpoint ocaklarla maksimum zaman ve enerji tasarrufu
Hotpoint’in yeni ankastre ocakları, tam 420 delikten dikey yayılan alevler sayesinde tencerenin altında eşit ısı dağılımı sağlayan Dikey Alev (Direct Flame) Teknolojisi'yle yemekleri tam kıvamında pişiriyor. Yemeklerin lezzetine lezzet katan, patenti Hotpoint’e ait olan bu inovatif teknoloji, pişirme süresini tam yüzde 20, enerji tüketimini ise yüzde 22 oranında azaltıyor. Zamandan ve enerjiden maksimum tasarruf sağlıyor.

Yeni Hotpoint davlumbaz Fırçasız Motor Teknolojisi daha az enerji tüketimi sağlıyor
Fırçasız motor teknolojisine sahip Hotpoint davlumbaz yüzde 67 oranında enerji tasarrufu sağlıyor. Yeni Hotpoint davlumbaz, Booster Güçlü Havalandırma Fonksiyonu sayesinde ise yalnızca 5 dakika maksimum güçte çalışarak etkin bir havalandırma sağlıyor. Böylece, mutfaklardaki bütün kötü koku ve dumanı tamamen yok ediyor.

Direct Injection Teknolojisi’yle beyazlarla renklileri bir arada yıkayan Hotpoint çamaşır makineleri yüzde 60 daha az enerji harcıyor!
A+++-%20 enerji sınıfı Hotpoint Aqualits çamaşır makineleri, sahip olduğu inovatif Direct Injection Teknolojisi’yle 20 derecede, su ve deterjanı geleneksel çamaşır makinesine kıyasla yüzde 60 daha etkili temizlik sunan aktif yıkama köpüğüne dönüştürerek 40 derecelik yıkama performasına ulaşıyor. Böylece renkler birbirine karışmıyor, beyazlarla renkliler tek seferde bir arada tertemiz lekesiz bir şekilde yıkanıyor. 10 kg dev yıkama kapasitesine sahip Hotpoint Aqualtis çamaşır makineleri çamaşırları daha düşük ısıyla yıkadığı için tam yüzde 60 daha az enerji tüketiyor.

 A++ enerji sınıfı Hotpoint buzdolapları yiyecek ve enerji israfının önünde geçiyor
Hotpoint’in yeni çift kapılı ve kombi buzdolapları, Active Oxygen Teknolojisi’yle yiyeceklerin ilk günkü tazeliğini tam 9 güne kadar koruyor. Bu inovatif teknoloji aynı zamanda bakteri oluşumunu yüzde 90’a, kötü koku oluşumunu ise yüzde 70’e varan oranda engelliyor. A++ enerji sınıfı Hotpoint buzdolapları, minimum enerji tüketirken yiyeceklerin daha uzun süre ilk günkü gibi taptaze kalmasını sağlayarak israfın da önüne geçiyor. Hotpoint’in yeni çift kapılı ve kombi buzdolapları A enerji sınıfına kıyasla yüzde 40 enerji tasarrufu sağlıyor.

A++ enerji sınıfı Hotpoint kurutma makineleri A enerji sınıfına kıyasla tam yüzde 50 enerji tasarrufu sağlıyor
Avrupa’nın ilk kurutma makinesi üreticisi olan Hotpoint’in yeni Aqualtis kurutma makineleri A enerji sınıfına göre tam yüzde 50 daha az enerji harcıyor. Maksimum enerji tasarrufu sağlayan Hotpoint kurutma makineleri Soft Dry (Hassas Kurutma) Teknolojisi sayesinde ise daha düşük ısı ve daha yumuşak tambur hareketleriyle kıyafetleri renklerini soldurmadan, dokularını yıpratmadan kurutuyor.

A+++ enerji sınıfı Hotpoint bulaşık makineleri sadece 7 litre su tüketiyor
A+++ enerji sınıfı Hotpoint bulaşık makineleri, bulaşıkları kusursuzca temizlerken enerji ve suyu da en verimli şekilde kullanıyor. 14 kişilik bir yemek takımını elde yıkamak için 147 litre su harcanırken, Hotpoint bulaşık makineleri aynı yemek takımını sadece 7 litre su kullanarak yıkıyor. Böylece, elde yıkamaya kıyasla yüzde 94 su tasarrufu sağlıyor.

Hotpoint yeni solo fırınlar yüzde 10 daha verimli bekler sayesinde daha az enerji tüketimi sağlıyor
Hotpoint’in yeni multi-fonksiyonel fırınlarındaki Hotpoint patentli yeni ocak bekleri yüzde 10 daha yüksek verim sunarak yemeklerin daha kısa sürede pişiriyor. Böylece maksimum zaman ve enerji tasarrufu sağlanıyor.